Chladnicka nechladi nemrazi

Zobraz úvodný príspevok
Mame novu chladnicku 2 tyzdne fungovala dnes rano som sa zobudila s tym ze chladnicka aj mrazak su nefunkcne dislej blikal cisla ktore boli nastavene. Neblikali “ciarky” ktore indikuju ze bol vypadlk prudu stale blikaju cisla co to znamena?
Odpovedať
@zita19 @frantisekca nasli sme papiere kupovana bola 7.10. a zapnuta bola 13.12. predpokladam ze cca 24.12 uz neisla ja som si to nevsimla cely den som nebola v kuchyni az okolo 15tej som sla piect rybu a o 16:45 som vytiahla chlieb z mrazaku a zdal sa mi “nie zamrznuty”. nejak som si to neuvedomila v tej chvili
Odpovedať
@katika85 nie je dolezity datum kedy si ju zapla, ale kedy ti ju doviezli. Chladnicka nie je plynovy sporak, ze mu zacina bezat zaruka az ked ju plynar namontuje a orazi zarucny list
Odpovedať
@katika85 "ja viem čo tomu je! Ja viem čo tomu je! Pokazené to je!" Volajte servis.
Odpovedať
@megdesign jasne jasne zajtra rano o 9-9:30 pridu 😒
Odpovedať
@zita19 chapem len konstatujem nasli sme papiere vela spotrebicov sa kupovalo mame na to krabicu kde odkladame blocky samozrejme ked zariadujem byt neda sa kupit vsetko naraz na presny den a hned zapnut. chladnicka sa kupovala skor aby sa presne zmerali rozmery a stolar ju zapasoval do linky. nic viac nic menej ma 2 mesiace. uz sme napisali reklamaciu. a na vyhodene potraviny a nasledujuce dni ako sa stravovat ani radsej nemyslim
Odpovedať
@zita19 vlastne aj nejde mrazak nezistite to hned neotvarate ho kazdu hodinu a niekedy ani za 3 dni. chladnicku som vcera len zo par krat otvorila neuvedomila som su ci chladi. kwby som si to vsimla skor zachranila by som potraviny. chladnicku uz za 730 nekupime. tolko stala pred 2mes
Odpovedať
@katika85 schválne. Potom dajte info, čo jej bolo. Tipujem nejakú chobotinu...
Odpovedať
Nam prestala ist chladnicka. V mrazaku -25 skoro a chladnicka nic. 3ja servismani to neopravili, proste kurv*tko od vyrobcu, aby sa kupila nova. Nic jej nebolo, z dna na den sa to stalo. Isla do srotu
Odpovedať
@megdesign vsetko co bude chyba bude len chobotina neviem co by tak novej chladnicke mohlo byt a do frasa keby tak neisla od zaciatku beriem ale akurat na sviatky ked je snad najplnsia? joj na vianoce nam nedosiel gauc sedime na zemi a fakt ma to nastvalo kedze som objednavala gauc s tym ze ozaj garantuju dodavku do vianoc a 20teho o 15:30 sa dozviem ze sa stal omyl a nasa objednavka nedorazila do vyrobi 😭 ale uz ma ani ta sedacka neserka jak ta chladnicka
Odpovedať
@kemino ach 🤦🏽‍♀️ pekne pekne kupili sme pracku si susickou aj s dodanim do bytu a chlapi ze preco sme si nepriplatili predlzenu zaruku a okamzitu vymenu moj muz”najnovsia moda ze spotrebic ani 2 r nevydrzi?” 😂
Odpovedať
@katika85 ako poslednu radu nam dali, ked uz nic nepomoze, tak ju zo zadu vysekat drevenou palicou 😄 supy dostala take ze keby mala usta tak place doteraz, ale nepomohlo 😄
Odpovedať
@katika85 už aj to sa veru deje, kamarát tak kupoval práčku a zapojili, dali prať a hneď problém, tiekla, nechápali prečo a hneď riešili reklamáciu a vo vnútri práčky niečo poškodené a pritom zvonku nebolo jej nič, ani buchnutá ani ništ, tak tožvie kde sa to stalo a kým sa dočkali reklamácie, dnes ozaj sa to oplatí si okamžitú výmenu priplatiť 😄
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@bernard_1 reklamacia trva max 30 dni zas neprehanaj 🙈
Odpovedať
@kemino nám sa stalo to iste ( mrazak mal -32 ale chladnička 10-12st, chladnička išla nonstop - do príchodu opravára som ju vypinal aby neskončil kompresor) . Pomohlo doplniť chladivo a už to funguje takto opravené 6 rok
Odpovedať
@palko80 @zipsuliak @bernard_1 @kemino @megdesign @zita19 ozvali sa zo samsungu chceli len pokecal ohladom toho co sa deje i par min volal niekto iny zo samsungu predpoklad je unik chladiacej kvapaliny? mame kontaktovat predajcu. muz im pisal a ozvali sa zajtra? pride kurier pre nejake papiere. samsung asi dal nejake vyjadrenie ci co a my sa uz len mame dohodnut s predajcom co dalej bud vratenie penazi alebo donesu novu
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@katika85. Len cisto zo zaujimavosti ako ste nakoniec dopadli s touto chladnickou? Prave rozmyslame nad kupou tejto chladnicky, kedze je vsade vo vypredajoch a cena je celkom lakava. Kupili by ste si ju znovu alebo by ste sla do inej znacky radsej?
Odpovedať
Profilova fotka
@katika85 a tak ale fajn, a budete chchiet teda novy kus alebo budete kupovat inu chladnicku?
Odpovedať
Profilova fotka
mohlo dôjsť k úniku chladiva.Bez majstra sa tu bohužiaľ nezaobídeme
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Prisli sme po 2 dnoch z dovolenky a pod mraznickou mlaka. Chladnicka vrci, kompresor ma cca 48C, ale nechladi. Chladnicka je tupe zariadenie a nevykazuje ziadne chybove hlasky, v com okrem kompresora moze byt problem? Riadiaca doska nenesie ziadne znamky poskodenia. Concept LA8783bc - maj/2020. Rozbehovy odber cca 300W a konstantny cca 50W.
Odpovedať
@rkorba 2 dni dofca? 🙂 to poznam..
Odpovedať
Profilova fotka
@rkorba Čakal si viac od činskeho kompresoru ?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ale ste mi poradili 😢 🤔 😎 CONCEPT mi napisal, ze sa mam obratit na chladiara v okoli, ale ze z popisanej zavady to bude unik chladiva do izolacie a povazuju to za neopravitelne 😬 Aj znamy z elektro obchodu mi povedal rovnaku verziu, ze to je najcastejsi pripad u vsetkych znaciek.
Odpovedať
@rkorba opraviteľné je všetko ,no nie vždy je oprava rentabilnejšia, ak je dierka mimo kompresora opraviť to ide pomerne jednoducho , ak v kompresore neoplatí sa ani výmena pozerám že to máš 2 mes. po 2.rokoch , pri kúpe ju nešlo zaregistrovať i cez net? , mne to išlo na práčke a 1 rok záruka naviac
Odpovedať
@duzu 1 rok a 2 mesiace po zaruke
Odpovedať
@duzu "ak je dierka mimo kompresora opraviť to ide pomerne jednoducho" najprv ju ale musis najst. Ak je to niekde pod plastom, tak sa ti to zrejme ani nepodari...
Odpovedať
Odkrytoval som chladnicku v domneni, ze tam bude rebrovanie, ale nasiel som ho az v mrazaku, odkial jednoduchym sposobom pomocou ventilatora distribuuje tolko studeneho vzduchu, kolko sa v chladnicke nastavi. Rebrovanie je v poriadku ak by bolo dierovane, nachadzal by sa tam i olej. Ale vsimol som si na pravo divny teplom zdeformovany plast. Asi to otvorim z boku cez plech a pozriem si to miesto, mozno tam bude pes zakopany.
Odpovedať
@duzu ked je dierka v zapenenom vyparniku tak ju len tak jednoducho nenajdes a uz vobec nie jednoducho neopravis.
Odpovedať
Tak hádam aspoň nebola drahá. Ak to je naozaj únik a vydržalo tri roky, tak to je masaker.
Odpovedať
@kejsix 800E v akcii, teraz je v akcii za 1000. Je to hanba novej spotrebnej doby. A to zene dnes este i mycka za 600 tiekla pod linku, na jebnutie.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?