Akú vstavanú chladničku s malou mrazničkou vybrať?

19. nov 200830

Ahojte,
prave vyberam vstavanu kombinovanu chladnicku a zarazila som sa aky je objemovy rozdiel oproti samostatne stojacej. Preto rozmyslam kupit len chladnicku,vysoku cca 170cm a mrazaksamostatne ci,ale zase vela veci z mrazaku clovek potrebuje aj pri ruke a nie behat do pivnice. Videla som take chladnicky co maju hore len taku mini mraznicku ale to sa mi zse nepaci ze je hore a do ladnicky sa budem musiet zohnut.Neviete mi poradit,nevideli ste aj taku co ma maly mrazacik ale dole....dakujem

• pepapo 🙂

ci su aj s malym mrazakom dole nevie, ja som zatila videla len dole sufle hore chladnicka, resp. dole chladnicka a hore ten maly mrazak...

... ale mam iny postreh k vstavanje chladnicke... neviem ci to plati pre vsetky ale mna kamosky, na zaklade vlatsnych skusenosti, upozornili na to ze nech si odskusam plech na ktorom peciem v rure ci sa mi zmeti do vstavanej chladnicky, lebo ze tie vstavane vraj maju uzsi ten vnutorny priestor 😬

• tak to som naozaj nevidela a kukla som už niekolko stránok so spotrebičmi lebo vyberáme do bytíku... jedine vyššiu s 3ma spodnými šuflikmi.. taku maju rodičia..

• pepapo, a aku mas predstavu o objeme? kolko litrov minimalne pozadujes?
    my mame vstavane chladnicky dve, su zabudovane do samostatneho ostrova mimo linku s otvaranim oproti sebe (ako americke chladnicky) a su vysoke kazda cca 120-125 cm (neviem presne). maju aj samostatny mraziaci box hore; a objem kazdej je asi 130l - takze dost. mraznicku mame samostatne (v inej miestnosti), ale uz iba taku nizsiu, 4-suflikovu, kedze v oboch chladnickach je uz spominany mraziaci box...chladnicky su liebherr..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Machovna.sk
    Bratislava
    Machovna.sk - všetko pre Vaše machové obrazy.
    Ponúkame: moderné barové stoličky, exkluzívne kreslá, ktoré krásne ukážu v každom modernom interiéry.
    Je krásne byť doma! ♥ Bývanie, stavba, rekonštrukcia, záhrada a ešte niečo navyše... 🙂 Navštívte náš web a inšpirujte sa!
    Články od našich partnerov
    Plánujete kúpu novej strechy? Vyberáte si strešnú krytinu zo širokej ponuky na trhu?
    Leto sa začína pri bazéne
    Čo je dobré vedieť predtým, ako si vyberiete dodávateľa okien?
    Archív článkov od partnerov