Prasknutý komín Schiedel, riešenie?

Schiedel stabil, praskliny na prvých dvoch vložkach od napojenia kotla
Odpovedať
aky typ kotla?
Odpovedať
Profilova fotka
V zavislosti od poskodenia a sposobu pouzivania , bud vyskarovanie "samotovym" tmelom alebo vyvlozkovanie. Chyba info o kotli, sposobe napojenia a fotografie.
Odpovedať
@schiedel_maros_plsko mne praskol ten vrchny dekel na komine, super kvalita od schiedelu: Prvu zimu vydrzal a druhu zimu skoncil. Co teraz s tym?
Odpovedať
Profilova fotka
@originalx Mozete reklamovat ak dochadza k vlhnutiu komina v dosledku praskliny na doske. Pre reklamaciu bude potrebny dodaci list, alebo faktura. Zaujal ma ten prieduch vzadu. Co je tam? Aka vlozka, system, riesenie? Konus je akosi proklatě nízko.
Odpovedať
@schiedel_maros_plsko komu mam reklamovat? Kde som kupil komin? Kolko je zaruka? Tento prieduch co praskol je z krbu 200ka samot a druhy prieduch je nerez 130ka z kk kotla. Ten konus bol minuly rok cca 2cm nad doskou, teraz som si nevsimol kolko je.
Odpovedať
je to beton, ak tam dochadza k prudkym zmenam teplot tak je to proste exponovana cast...toto si dokazete vyrobit aj sam, ak by vam to nechceli vyreklamovat...na chate som si to odlieval sam a pre istotu oplechoval...oplechovat by islo aj toto si myslim...
Odpovedať
@maxogo vyrobit si to viem aj sam a so zuly ta je naveky, len problem je liest po streche a vyniest to hore.
Odpovedať
@originalx to verim, ja uz som sa suchal takto po streche a lucil sa so zivotom...treba si spravit zo stresnych lat rebrik aby sa dal zalomit za vrchol strechy, hlavne to nerobte teraz...vytlmelte to a pretrite niecim vhodnym...zatial by som to riesil takto...
Odpovedať
@originalx ta zula vam moze prasknut presne tak isto
Odpovedať
Profilova fotka
@originalx Reklamovat mozete priamo u nas. Zaslite doklady na maros.plsko@schiedel.com. Zaruka je v zmysle Obchodneho zakonnika 24 mesiacov od datumu zakupenia, zohladnujem zvyknem zohladnit datum startovacej reviznej spravy. Ak je to nerez na plyn, nie je potrebne zadne odvetranie, preto nie je na zavadu, ze konus dolieha na dosku.
Odpovedať
@maxogo ano moze prasknut, ale beton sa po rokoch zacne rosypat, co u zuly nehrozi.
Odpovedať
@schiedel_maros_plsko no pozeram, ze uz je po zarukea startovaciu reviznu spravu este nemam, kedze som este neskolaudoval. Takze na ten nerezovy mozem vyhodit tu odvetravaciu mriezku a zamurovat to?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@originalx Zadne odvetranie v tomto pripade mozete uzavriet.
Odpovedať
@schiedel_maros_plsko dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@originalx este ten dodaci list alebo fakturu. dakujem
Odpovedať
@schiedel_maros_plsko Ok poslem vam pokladnicny blok.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?