Cena za zaizolovanie komína wakaflexom

Dobrý deň, Chcela by som sa opýtať skúsenejších, koľko vyjde zaizolovanie komína wakaflexom? Máme oplechovanie, ktoré robila firma, ktorá stavala dom, ale odflakli to a zateká. Tak nám klampiar navrhol položiť na to ešte wakaflex. S materiálom a robotou za 200. Materiál je 90e, zdá sa mi trošku moc 110 za robotu, či sa mýlim? Ďakujem za názor
Odpovedať
My sme to robili svojpomocne blizko hrebena, ale na strmsej strane (35 stupnov). Problem je pracovat na strmsej streche, samotny wakaflex sa pouziva lahko, ale vymeriavat tam listy je problem (za nejake 3 hodiny sme to spravili od zaciatku az po zatmelenie spar na liste). Ak je to na plytkej streche, tak je to vela a radsej by som si to robil sam. Ak nie, tak by som tu ponuku zvazil, ale zalezi aj od toho ako by sa pripadne postavil k reklamacii prac...
Odpovedať
@ludmi82 cenu matrosu pozri na internete - ano je to drahe, robota neni zlozita ale rataj prijazd kluden 2-3 hodiny roboty, mal by tam dat aj tak plechove listy a zatlemlit tmelom = dake to euro este navyse, tazke za 50 e to zial dnes robit nik nebude, ak chces usetrit pozri video na internete a spravte sami,
Odpovedať
Ďakujem za odpoveď, za 3h roboty 110, kde som spravila chybu!? 😄
Odpovedať
@ludmi82 Z pohľadu realizátora to bude ešte príjazd, odjazd atď. Čiže zaokrúhlime na pol dňa, navyše už tam niečo na tom komíne je, čo asi bude treba odstrániť alebo napraviť. Keďže nie je zamestnanec, asi nemá zákazky presne za sebou. Zároveň chce logicky zarobiť viac ako zamestnanec. Za polovicu (55e) sa to veľmi neoplatí - ak by mal jednu takúto zákazku denne, tak to má cca 1100 eur/mesiac, čo je slabota.
Odpovedať
@ludmi82 ozaj si myslis, ze za smiesnych 110-€ ti niekto pojde na strechu? Nerataj co zarobia ovce v otrokarnach 3,5-€/h, toto sa inak rata.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?