Dúchadlo pre Aquatec At 6

Výmena dúchadla Secoh el-s-60 n za Secoh jdk s-60 . Aké su skúsenosti ?
Odpovedať
Profilova fotka
prečo meníte čerpadlo? majú rovnaký prietok , ale rôznu spotrebu. Rozhoduje množstvo (prietok) vzduchu, ak potrebujete zlepšiť parametre ČOV, to sa robí ináč.
Odpovedať
Profilova fotka
Ved to co dodavaju aj tak ventilmi regulujes nikdy nie su na plno otvorene niekde potrebujes vzduchom miesat a niekde len okyslicovat
Odpovedať
Profilova fotka
@boroo tiez by ma zaujimal dovod. Mam AT-6 a mal som pocit, ze odchadzalo duchadlo. Vymenil som membrany aj ventily, ale nepomohlo. Az na 2x som prisiel na to, ze sa vibraciami povolili skrutky vzdusnika a unikal tade tlak :). Dotiahol som, ide ako nove. Len koli spotrebe sa to vymienat neoplati.
Odpovedať
@jan45 Upresnenie moje osadené dúchadlo je Secoh sll-40 od novoty dávalo málo vzduchu, neustále sa rozlaďovali ventily,pripchávalo vývody-momentálne pokazené.Aquatec má v ponuke Secoh el s60n a ja som našiel ešte Secoh jdk s 60.Chcel som ho nahradiť jedným z týchto typov.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Profilova fotka
Tak dnes som kukol do COVky a v dosadzovacke nesiel bublifuk. Tak som zatvoril vsetko ostatne a nic, vravim si super volaco sa tam pripchalo, riesit to teraz v zime bude ukrutna zabava. Vytiahol som kompresor, prefukol, islo. Dam duchadlo, nic...Pripcham duchadlo prstom...nic. Tak som to rozobral a presne ako som tusil, zase vsetky skrutky vzdusnika povolene, cize tade vsetko fucalo von. Pri buducej vymene membran tam budem musiet dat nejaky locitite.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?