Zmena farby morených zárubní

9. feb 202140

Prosím nemá niekto skúsenosti... Máme doma masívne morené zárubne tmavým orechom, chcela by som ale zárubne výrazne zosvetliť. Sú nové nepoškodené, len farbu potrebujeme zmeniť... Tak aby ostala štruktúra dreva...

• @dani125  mozno pomoze obrusit a zosvetlovacia lazura, ale treba vyskusat
    https://www.efarby.sk/zosvetlovacia-lazura-na-drevo-c413_569_651

• zosvetlovacia lazura , ano to možem odporučit, viac naterov, pokial je zaklad tmavy. Nátery nanášať s časovým odstupom . Potom zvolený vrchný náter.
    lazuru som mala slovensky vyrobok.

• Treba vyskúšať zosvetlovaciu lazuru, tá by mohla byť na to ok ale samozrejme bude potrebné spraviť viac náterov, keďže chceš z tmavého bledé.

• @majina.b  aj ja som kukala zosvetlovaciu lazuru, ale zostala štruktúra dreva? Lebo píšu, že neostane, neposobi to potom umelo?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    V našich E-shopoch nájdete množstvo darčekov, bytové doplnky s jedinečným dizajnom, vázy, nástenné hodiny, kúpeľňové doplnky, kuchynské doplnky
    DEKORIA
    Poprad
    Textílie na mieru priamo cez e-shop. Zariaďte si celý domov pohodlne od počítača, za skvelé ceny!Závesy a rímske rolety na mieru.
    Je krásne byť doma! ♥ Bývanie, stavba, rekonštrukcia, záhrada a ešte niečo navyše... 🙂 Navštívte náš web a inšpirujte sa!
    Články od našich partnerov
    Elektroinštalácie vo vápennopieskovom murive.
    SYNEGO SLIDE novinka u veľkoformátových dverí
    Akú dlažbu vybrať k historickým objektom?
    Archív článkov od partnerov