Dvere vegas 5/5 z merkury

Zdravim, mate niekto doma dvere VEGAS 5/5 z MerkuryMarketu? Zial dnu ma nepustia a cez internet to je taka macka vo vreci, tak ma zaujima vasa skusenost s tymito dverami popripade dake realne foto ak mate? Chceli by sme biele.
Odpovedať
neviem no, obycajne dvere, vyzeraju nazivo tak ako aj na obrazku. ono zase necakaj nejaku topkovu kvalitu od toho. ale tak na take bezne uzivanie staci si myslim.
Odpovedať
my sme ich pozerali, vyzeraju v pohode, je to taka stredna cesta by som povedal. Vela ludi ma dvere z mm co viem v mojom okoli. Lebo tie ceny takto su niekde inde ako ked si to das robit priamo firme co sa venuje len interierovym dveram. Len teda treba spravne objednat rozmer a zvlast zarubne dokupit.
Odpovedať
Tazko ovedat, ake budu v reale. A nemas niekoho zaockovaneho koho by si tam poslal, aby ti ich v reale odfotil? Mozno by sa nieto nasiel
Odpovedať
V pohode su, kamarat ich kupoval do bytu. Myslel som si ked hovoril kde kupoval, ze budu akoby papierove, ze to nebude bohvieaka kvalita, ale teda milo ma to prekvapilo. Doliehaju dobre. Tiez nasadit isli bez problemov akoze podla mna sa nemas coho nejako obavat
Odpovedať
Profilova fotka
povedal by som, ze zalezi aj od toho, co od dveri ocakavas. ak nemas nejake specialne poziadavky, ze by mali viac tlmit hluk alebo nieco podobne, tak si myslim, ze budu okej. skoda tychto opatreni, ze fakt clovek ked nieco potrebuje, tak sa do obchodu nedostane.
Odpovedať
Fotene z obchodu davnejsie..
Odpovedať
@hroma naaaa super. Takto si ich vie človek hneď inak predstaviť v interiéri
Odpovedať
@dara_777 🤣🤣 staci aj malo
Odpovedať
Riskli sme to a nelutujem. Su fakt perfektne! Dokonca sme boli prekvapeni, ze su tazke a nie len dake lahke papierove. Rozdiel v hlucnosti samozrejme je, kedze predtym ziadne dvere neboli 😄
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?