Náradie pre chlapa

Zobraz úvodný príspevok
Čaute. Pred pár mesiacmi som tu do nebies vychvaľoval OBI aku náradie, že jaké je ppči v porovnaní s parkside. No a už trpko ľutujem. Jedna vrtačka odišla, už na tlačidlo len svieti, flexa sa krúti len na otáčkach 1 a 2, potom zomre. Zo štyroch bateriek dve ešte ťahajú a dve už sú fuč. Obzerám sa teda po nejakej inej značke. Najlepšie, ak by to bolo aj v kufriku, aspoň čiastočne. Rozhodol som sa, že radšej zainvestujem viac na desať rokov, ako každý rok kupovať šupky po 150-200€. Takže. Potrebujem aku skrutkovač aspoň 60Nm kruťak. Priamočiaru pílu, flexu, priklepku vrtačku (na SDS). 4 baterky, nabíjačku. To je taký optimál. Áno viem, rovno mi poradite makitu. Ale chcel by som aj niečo iné. Niekde som zazrel nejaký Narex camouflage, ale nech hľadám jak hľadám, nachádzam len vrtačky. Vcelku problem k nim zohnať baterky a nabijačky. Ďalším adeptom je dewalt, alebo lacnejšia verzia - Stanley. Kamarát, čo robí tak poloprofesionálne (čiže má TPP job vo fabrike a popritom robí nábytky) si chváli einhallky, ale to mi zas iný kamarát, čo predáva v merkury povedal, že to by ani cigánom nepredal, že je to úplny shit.
Odpovedať
@petersd vyplatí. Ale pozor. Nedávaj silnejšie mAh, ako tam boli.... Lebo už som videl veľa borcov, čo sa ulakomili, že si spravia z 2Ah AKU 4Ah, ale potom BMS vyhodnotila, že je vadná batéria a nechcelo to nabíjať...
Odpovedať
@arcticcode tak to by som netvrdil
Odpovedať
@megdesign Hm, presne aj ja chcel byť takým borcom 😞
Odpovedať
Profilova fotka
@petersd nieje loteria 🙂 len treba vediet co kupovat 🙂
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?