Ktorý internet??

Zobraz úvodný príspevok
ahojte už dosť dlho hľadám ktorý internet na doma si mám dať keďže tu nieje optika a ani najbližšie nebude tak som z tých ponúk zúfalá aktuálne používam internet od 4ky sloboda nekonečno - samozrejme žiadne nekonečno neobmedzene dáta nie sú, ale je tam limit 300gb čo u mňa miniem za chvíľu zapnem napr netflix a hneď sú dáta fuč preto potrebujem naozaj neobmedzeny internet bez fup nemám problém si zaplatiť mesačne samozrejme ale teraz platím 24€ tej 4ke a dáta sú fuč za týždeň viete mi poradiť od koho a ktorý internet si dať?? neobmedzený, bez fup, rýchly čo bude stíhat bezproblémov online sledovanie, sťahovanie atď., nemusí to byť vôbec mobilný internet ďakujem
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od kejsix:

@emilia25 Ale joj, veď z tej fotovoltaniky môžte …
@kejsix tak cez leto,veru cez zimu nie,tam je nám tiež na 2 veci vtedy,ale aj ten 1kw je fajn denne.No zle to odhadol veru,ale účel splnila,mame menšiu spotrebu.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od emilia25:

@kejsix tak cez leto,veru cez zimu nie,tam je nám…
@emilia25 menšiu spotrebu, vyššie výdavky. A to sa oplatí.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od kejsix:

@emilia25 menšiu spotrebu, vyššie výdavky. A to s…
@kejsix tak zase elektrickú platnú mame stále doma,nepredali sme ju,keď sa raz zase nahnevame,vymeníme,možno.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od kejsix:

@emilia25 Ale joj, veď z tej fotovoltaniky môžte …
@kejsix A keby @emilia25 natiahla ešte z domu na strechu predlžovák s prenosnou lampou, svietením na tie fotopanely by ziskali perpetummobile. Návodov na YouTube je dosť... 😁😁😁 To ani ja neviem pochopiť. Ľudia sú schopní niekoľko dní obehávať dookola hypermarkety, porovnávať a kupovať o pár centov lacnejšie kurča tu, než ho ponúkajú v markete na druhej strane mesta... Ale z "lenivosti" (prepáč @emilia25 ) opäť podpíšu 24 mesačnú viazanosť s niekym, na koho 2 roky nadávali doteraz a závideli kolegom v práci ich poskytovateľov a ceny za podobné služby.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od emilia25:

@petersd no už sa nám ozaj nechcelo behať hore do…
@emilia25 netreba behat nikam ;) cez appku si si mohla vyklikat radost ( za 20€ mas vsetko neobmedzene...)
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od petersd:

@kejsix A keby @emilia25 natiahla ešte z domu …
@petersd tak zase mágio mi bolo aj ľúto meniť,lebo signál sme malú stále ci v zime,či cez búrky v lete,to sa nedalo porovnávať s dedinskou kablovkou,stále výpadky.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od zipsuliak:

@emilia25 netreba behat nikam ;) cez appku si si …
@zipsuliak 4-ka za 18€/ mesiac (resp. 30 dní)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od petersd:

@zipsuliak 4-ka za 18€/ mesiac (resp. 30 dní)
@petersd za 18€ tam mas len 2gb dat na mesiac a neobmedzene sms/ hovory Ja mam v radosti za 20€ neobmedzene sms/ mms aj hovory a navyse 100gb plnou rychlostou :) Kazdopadne je to stale lepsie ako telekom :)
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od zipsuliak:

@petersd za 18€ tam mas len 2gb dat na mesiac a n…
@zipsuliak V 4ke SLOBODA NEKONEČNO+ je všetko neobmedzené, na Slovenku aj data. V EÚ je v balíku 7,36 GB. Tento program dávaju v akcii každému novému zákazníkovi, za 18€/mesiac. Som už niekoľko rokov v 4ke a teraz hlavne aj preto, lebo je to jediný operátor, ktorý neúčtuje nič navyše za hovory v EÚ. Všetci ostatní sa tvária, že hovory sú grátis, ale nie je to grátis. Pripočítavajú za každý hovor, či za každú minútu(?) nejaké centy. Nemám rád také zavádzajúce praktiky...
Odpovedať
Kde sú tie časy, keď som na net chodil cez takú malú krabičku s maličkou anténkou - EDGE. Na pokec.sk to stačilo, dokonca aj bratia hrávali nejaké hry online. Len mal som tuším obmedzený objem dát, a neviem či tým hraním alebo čím, ale raz mi prišiel účet tuším niečo okolo 58.000,- Sk. Myslel som, že ma prekotí vtedy. :D To bolo také čarovné obdobie. Film .avi (cca 600MB) som stiahol behom jedného víkendu. :D
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od emilia25:

@petersd tak zase mágio mi bolo aj ľúto meniť,leb…
@emilia25 Takže ak tomu správne chápem, pevný internet + dva paušály 120€ hej? Mali by ste si nájsť vo svojom okolí niekoho zbehlého, kto vám nabudúce poradí ako ušetriť. V dnešnej dobe sa to už nerieši štýlom chodiť na predajňu. Teda môže sa to tak riešiť, ale potom tak vyzerá aj tá výsledná cena. Rozumiem, že ak máte u vás na dedine dostupné len VDSL a nič iné káblové, tak ste spokojní s netom, ale nikde nie je napísané, že nemôžete mať net od Telekomu, jeden paušál v Orangei a druhí u Radosti (príklad). Okrem toho netreba byť tvrdohlavý, pohodlný a nebáť sa zmeny. Sám mám vo svojom okolí pár ľudí, ktorí si mesačne dobíjajú kredit asi za 20€ a pritom šetria dátami, aby veľa neminuli. Keď im poviem, že za to môžu mať neobmedzenú radosť, tak len povedia, že to je dobré, sú spokojní s tým čo majú. Pomyslím si, že ok, ich voľba.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od ralf364:

@emilia25 Takže ak tomu správne chápem, pevný int…
@ralf364 Vyjadruješ sa ako negramotný. Ak to správne chápem, alebo ak tomu správne rozumiem. V žiadnom prípade sa nepoužíva slovné spojenie - ak tomu správne chápem.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
náhodou sa dáka dobrá ponuka internetu neobjavila?
Odpovedať
Pisal som to uz viackrát 1. Optika 2. Lokalny provider 3. Starlink Treba sa ist opýtať susedov co maju a ako su spokojný
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?