Záhradný domcek

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Dobrý deň chcela by som vás poprosiť o rady a skúsenosti s materiálom záhradného domčeka. Drevený -aky je na údržbu ako ho treba udržiavať? Murovaný - cena určite vyššia, zivotnost a starostlivosť asi dlhšia? Aj firmy ak máte dobrú skúsenosť. Ďakujem
Odpovedať
1
2
@stefan_d Taketo nieco zbuchas za pol dna 😄 A ani to nemusi stat vela. Ked uz sa do niecoho opries a neodbiehas od roboty, tak to mas spravene hned si myslim.
Odpovedať
Profilova fotka
@jaros55 no to by som teda chcel vidieť spraviť to celé za pol dňa. ak to robíš z dreva, tak možno, inak si to asi neviem predstaviť. koľko by vás tam muselo byť, aby to bolo tak rýchlo a samozrejme spravené poriadne🙂 tým myslím aj strechu aj všicko.
Odpovedať
@igor256 tiez sa mi to zda palka za nieco take. Akoze chapem, ze ked niekto nie je nejako zrucny, tak si to da radsej urobit firme, ale myslim, ze svojpomoc by vysla minimalne o polovicu menej.
Odpovedať
@juraj363 svojpomocne by si to dal podľa mňa za polovicu na komplet. Jedine že je v tej cene nejaké drahé okno.
Odpovedať
Za 8 tis eur sa nie tak dávno dalo kúpiť nové auto, dnes máte za to tupú búdu bez okien a s fóliou na streche, na viac nevydalo.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?