Hypoteka dokladovanie

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte.potrebujem poradit.Koncom novembra mame dokladovat hypoteku.kedze sme na stavbe moc toho nestihli tak nevieme ako to dokladovat.budeme radi ak urobime pivnice.dokladovat to mozme ci forkami blockami alebo fakturou.mozem zobrat fotky od ineho domu ktory je dost podobny ?ked kupim nejaku fakturu na internete prejde mi to len tak ?co by sa stalo keby som nezdokladoval mi dvihnu urokovu sadzbu ?
Odpovedať
1
2
ano takisto si vyberala aj byt. zalozil som byt fotky hocijake a ten byt pritom nemusi byt ani prerobeny. nikdy to neskumaju... no neviem akych znalcov mas na mysli mame znalca v rodine a neurobi nieco take aby nadhodnotil dom byt. naco aby si kazil zlu povest ? ja nepotrebujem nieco nadhodnocovat. takisto mi tu vraveli ze sa neda zalozit uz ciastocne zalozeny byt. polka bola zalozena a polka nie. a cuduj sa svete prisiel som do banky nieje problem a bolo to vyriesene.... cize treba si to riesit osobne a nespoliehat sa na diskusie na forach a rady od ludi. :)
Odpovedať
V ktorej banke je najvyhodnejsie ziadat o hypoteku na vystavbu? Plusy a minusy nejaky zakladny prehlad
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
@katarinka0235 už ste dokladovali fotkami? Koľko im to trvalo?
Odpovedať
Profilova fotka
@monika_monicka_novacikova My sme nedokladovali nič 😊 nemuseli sme dokladovať 😊
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?