Hypotéka - ako postupovať, keď nič nevlastním?

Zobraz úvodný príspevok
Dobry den ako je najlepsie postupovat nakolko nic nevlastnim : 1.brat spotrebak na pozemok a nasledne ist ziadat o hypoteku 2. zalozit rodicovske nehnutelnosti a ist ziadat o max. hypoteku D
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@rapidek človeče, keby ste vedeli čítať s porozumením a pozornejšie, tak by vašej pozornosti isto neuniklo, že zadávateľ témy napísal, že má našetrených 75% z hodnoty pozemku, čo mi zrovna nepríde ako "hovno našetrené"... Ale môžete dať radu, ktorá prospeje veci, napr. čo by ste odporúčali vy, keď nechce bývať u rodičov? Podnájom? Platiť úžerníkom? Byt? Platiť ďalším úžerníkom v podobe správcom?
Odpovedať
@dexter89 mozes mi s porozumenim vylozit kolko penazi to ma v absolutnej hodnote? lebo ani nevies ci pozemkom myslel rolu bez is, alebo tam ma vsetko.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
v tejto situacii ti fakt nic ineho neostava, len si najst kvalitneho a sikovneho financneho poradcu, lebo nebude to sice lahke, no nie je to nic nemozne
Odpovedať
Profilova fotka
Najlepšie by bolo došetriť na pozemok, nech s tým nemáš starosti a vieš ho kúpiť bez problémov a potom už vieš skôr riešiť hypo na stavbu domu.
Odpovedať
@99g99 si naivný ak si myslíš že za komunizmu si dostal po 10 rokov byt zadarmo. Nič si nevlastnil. Starý rodičia od 1960-1990 nič nevlastnili, z jedného bytu ich ako nepohodlných aj vyhodili
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?