Zvody 1

dobrý večer, chcela by som sa spýtať,ci existuje nieco na spojenie svodov kt.su namontovane dome a chceme to spojit s cervenou chranickou korugovanou kt.bude v zemi. Viem,ze to je pre vela ludi hlupost,ale vyskušam,ci sa s tym niekto nestretol. zvod je 110 mm a chranicka 100mmSkratka som to dostala a rada by som to využila. dakujem za odpoved
Odpovedať
Korugovaná chránička - to je drenážna rúra? Urob foto. Ak je perforovaná, nie je celkom vhodná na odvedenie vody zo zvodov...
Odpovedať
@dedo758
Odpovedať
@dedo758 nieje perforovaná.vnutri je hladka
Odpovedať
Chránička na káble. Predaj a kúp rúry, ktoré sú určené na odvod vody. Nemusíš riešiťrôzne provizórne spojky medzi chráničkou a zvodmi a budeš kľudne spávať…
Odpovedať
@klara2909 Google -> Geiger. Rúru nekupujte žiadnu inú. Máte ju dobrú. Je to korugovaná rúra, zvnútra hladká, vhodná na odvod dažďovej vody.
Odpovedať
@dedo758 @megdesign chcem sa spytat, preco perforovana/ohybna rura nie je vhodna na odvod dazdovej vody? Preco musi byt zvnutra hladka? ide mi o to, ze chcem spravit druhy "tajny" odvod dazdovej vody do potoka, ale mam len tu perforovanu / ohybnu ruru - kvoli nepriamemu napojeniu do potoka (Prosim neviest diskusiu, ze do potoka nemam odvadzat dazdovu vodu - oficialne mam 12m3 dazdovej nadrze, chcem i tu pouzivat, ale i ten sekundarny odtok aspon docasne.)
Odpovedať
@itgospa v záhyboch sa bude usádzať bordel... Až sa nakoniec celá rúra upchá.
Odpovedať
@megdesign vdaka za odpoved. aku vyhodu ma potom korugovana rura v porovnani s klasickou zvnutra/zvonku hladkou? mam dojem ze to korugovanie sluzi iba na "vystuzenie" - zvysenie odolnosti napr. kvoli prejazdu auta, mylim sa?
Odpovedať
@itgospa nie nemýliš. Presne nato je tam korugovanie...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?