Presvitajuce hmozdebky, problem?

Zobraz úvodný príspevok
Zdravim Vas, som v tomto uplny laik, ked mrzne alebo je vlhko presvitaju nam po celom dome hmozdenky, je to podla Vas velky problem? Je to chyba majstrov ci malo lepidla? Len sa obavam, ci sa to nebude dat vidiet, ked nam daju fasadu na jar. Vopred dakujem.
Odpovedať
1
2
@megdesign mozno mas pravdu, ale problem je ci to bude vidiet na omietke. Musim povedat, ze este som nazivo nevidel dom, kde by to cez omietku bolo vidiet. Teda nie, ze by som ich hladal. Bud nikto nekotvi alebo vsetci davaju zatky, co pochybujem. Akurat dufat v najlepsi pripad a pripadne dat kvalitnu silikonovu omietku?
Odpovedať
@vykricnik tam kde je kotva je diera, ktoru prekryli vacsou vrstvou lepidla ako na eps. Nemusi tam ani byt tepelny most od kotvy a aj tak sa tam bude pri zmene teplot inac kondenzovat vzdusna vlhkost ako na eps a preto nic tomu nepomoze, len eps zatky (pri novej instalacii) .
Odpovedať
@vykricnik nehovorím, že to má každý dom, ale u nás som ich zopár videl. Hlavne keď bola fasáda inej farby, ako bielej. Ak nezabudnem, odfotim jeden dom, čo má takú do ružova a tam je to vidno aj cez fasádu...
Odpovedať
Najviac to je vidiet, ked je lahka namraza na fasade z rana, vtedy sa treba ist poprechadzat po novostavbach 🙂
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?