Vypinac c. 6T so signalkou, Legrand

Zobraz úvodný príspevok
Mam obvod 6 - 7 - 6. Jednu 6-tku vypinac mam so signalkou, na ktorej je schema zapojenia vid. v prilohe. Ked to zapojim podla toho tak signalka svieti stale, zhasne uplne alebo svieti slabsie, po zapinani a vypinani obvodu na vsetkych stranach. Ako to zapojit, aby ta signalka fungovala tak ako ma. Dakujem za odpoved.
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@patriky chranic nemam, zle som sa vyjadril, svetla a zasuvky nie su spolu tahane ale na povrch vychadzaju v jednom mieste tej poslednej otazke nerozumiem, na svetla je tahany normalny 4-zilovy kabel, kedze som potreboval zapojit komb. 6-7-6
Odpovedať
@lukas_masiv ved ak je 4 zilovy - O ma ciernu, hnedu, sedu a modru cize mas modry. Ak je to - J tak je tam hneda, cierna, seda a zž. Ja taham normalne klasika 3x1,5-O. Niekdy cyky 5x1,5 a potom nemm problem so signalkou pripadne z ktorehokolbek si.mozem vytiahnut svetlo
Odpovedať
@lukas_masiv kedy to bolo robene? Od 2007 maju byt chranice na zasuvky, teraz uz aj na svetla. Preco neni chranic? Dufam ze.sa nemylim v tom roku :d
Odpovedať
@lukas_masiv keď si potreboval zapojiť ovládanie jedného svetla z troch miest, mal si na prepojenie - alternatívu - použiť 5x1,5. Čiže do prvého vypínača 3x1,5 privod, z prveho do druhého 5x1,5, z druhého do tretieho 5x1,5 a z tretieho odvod na svetlo 3x1,5. Vybavené.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?