Blikajúce žiarovky v izbách

Zobraz úvodný príspevok
zdravim... viete co moze byt problem? ked zapalim svetlo tak ziarovka akoby blikala akoby prerusovane a to vo vsetkych izbach co moze byt problem alebo ako opravit? vdaka
Odpovedať
@technik007 ani ty si nevedel dospat, ze co sa tu zas dozvies? :-D
Odpovedať
@technik007 pocujes, on sa ta pyta kolko liekov beries 😄 podla mna by to chcelo natriet fermezou. asi tam nedrzia elektrony na tom kabli a zoskakuju elektrony tak to nejde. ale skor ten bowden. asi ho treba fakt povolit.
Odpovedať
@marekjahoda Vieš prečo sa pýta mňa koľko liekov beriem??? Lebo jemu už došli a teraz tie následky... ;-) ;-) Teraz má asi problém, že ktorý bowden má povoliť-ten fázový alebo nulákový??? Lebo fermež má iba na jeden kábel :-) ...dilema :-S - ale ktorý?? :-( To ešte bude na pár otázok a odpovedí v tomto fóre...To bude "tóóóčo" :-D
Odpovedať
@santos950 Taťuldo, však všetky si mi zjedol Ty, tak ako to mám vedieť. ;-) .. Ty musíš vedieť aké beriem a koľko, ak mám takého nezodpovedného taťka čo ani toto nevie, no s pánombohom :-D :-D
Odpovedať
@technik007 kašli na lieky! Videl si toho draka v kuchyni?
Odpovedať
@foox Myslíš toho čo vykúzlil kurča s ryžou??? ;-)
Odpovedať
To iba mne slovo hliNNik vypichuje oci? 😵‍💫 😬
Odpovedať
tak nakoniec bol problem v privode do domu
Odpovedať
@santos950 a ďalšia téma je? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@foox neboj sa, čoskoro sa dozvieš :-p
Odpovedať
@prirodokochac kto má vydržať to napätie? :-D
Odpovedať
@foox @prirodokochac tak moznosti su este nepreberne. Hlavne, ze uz mu hajzlik splachuje aj kosacka kosi... Neviem ci uz kupil pracku, ta tema skapala velmi rychlo, asi mu dorucili novu Romo kombi, takze perie veselo dalej...
Odpovedať
Článok sa načítava...
mozno uz prisiel cas na nove zateplene iglu.
Odpovedať
@marekjahoda nie, zateplene iglu robil Radopp, to je ina ikona MS. Ten sa objavi hned ako mu v ustave za odmenu dovolia internet. :-D
Odpovedať
akí sme všetci šťastní, že žiarovky už neblikajú :-D :-D :-D
Odpovedať
@foox hlavne, ze Santos nezablikal :-D
Odpovedať
teraz otazka je preco nejde prud v jednej zasuvke
Odpovedať
no kde bude chyba elektrikari?
Odpovedať
U mňa v izbe tiež bol problém s blíkaním jednej žiarovky.V izbe mám svietidlo s 3 žiarovkami.Tretia žiarovka blikala ,ostatné dve svietia normálne.Osadené sú 3 LED žiarovkami.Tretiu žiarovku som vymenil za LED dimmable-stmievateľnú a problém s blikaním prestal.Vyskúšal som aj inú LED stmievateľnú a LED neblikala.Takže problém sa vyriešil stmievateľnou LED.A je záhadou,prečo len 3. žiarovka takto bliká s obyčajnou LED žiarovkou a so stmievateľnou LED nebliká.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?