Poraďte malinkého psa na von

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, vedeli by ste mi prosim poradit nejakeho malinkeho psika (typu yorkshire) ale ktory vydrzi vonku? Manzel nechce pristupit na psa v byte, takze na predzahradke by to bol taky rozumny kompromis... Hlavne nieco malinke:) Dakujem
Odpovedať
1
4
5
a podla vas jack russel dobra rasa psa? :-D ;-)
Odpovedať
@lara0123 jack russel je maly energicky temperamentny psik, povodne polovne plemeno, bude vyzadovat vela vela pohybu.. ak sa mu budes denne niekolko hodin venovat, cvicit ho, hadzat mu lopticku, chodit na prechadzky, atd... bude to skvely psik ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@lara0123 ustekany a niekedy aj dost ostry pes.. osobne by som ho asi nechcela.... zavisi aku vychytis povahu, ale.... je to moc ustekane... hold, je to terier...
Odpovedať
vzdy som mala psov cely moj zivot prvy krat mam aj psa vonku .je to nemecky ovciak ineho by som uz nechcela je to moja laska .ale ak maleho tak asi nieco utulkove chlpate skladne zlate.je ich vela alebo maly bradac aj toho som uz mala.su super len tvrdohlavy.Jacka by som nechcela ani zadarmo je to duracelko .pokial vyslovene nemate vela casu je to iba trapenia toho psa a to nieje iba o plemene.ale premna jednoznacne ovciak aj ked vela spapa
Odpovedať
neva mi mame velikanski dvor a mame loptu vždi vonku ;-) a mame vela vela času.I love jack russel terriér :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
hav
Odpovedať
ja chcem jack russela
Odpovedať
idem na friv čus
Odpovedať
Profilova fotka
@kacennnka ... ustráži a nie je hlučný francúzsky buldoček...a trochu väčší maznák by mohol byť aj chow-chow...alebo schiba inu.. :)
Odpovedať
@lara0123 perfektna, mam dvoch :-D :-D :-D :-D naucis ich kazdu blbost...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
A co tak zajst obaja do najblizsieho utulku a vyberat srdcom...nejaku milu nemu tvaricku s oddanym srdieckom, nejakeho orieska, ktoremu mozno zachranite zivot a on vam to niekolkonasobne vrati svojou vernostou,hm? Tam si obaja isto vyberiete aj z "vreckovych" psikov, aj z "mamutov".... ;-) A mozno neodidete len s jednym....:-) Navyse, ak sa uz rozhodnete pre nejaku "kóšer" rasu, overte si vopred, ci nejde o psika od nejakeho mnozitela chovajuceho ich len pre peniaze.
Odpovedať
Profilova fotka
Ak na dvor tak jedine z utulku. Nepreslachtene, nehaklive, vdacne, oddane ...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Milá karin 21! Ja by som ti radila cavaliera. Je to velmi milý pes. Nie je moc velký dokonca menší jako kokespaniel.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 rokoch
Aj keď je toto niekolko rokov starý članok môžem poradiť plemeno shiba inu meria do cca 40 cm :-)
Odpovedať
Keby som chcela maličkého psíka na von, určite by som si kúpila pomeraniana. To sú nádherné psíky. Majú hustú srsť, takže zima by mu nemala robiť problém. Alebo trpaslíčieho špica.
Odpovedať
Prikladám fotku pomeraniana. Je to malinký psíček, v dospelosti má výšku do 22 cm a vyskytuje sa v mnohých farbách - bielej, krémovej, vlkošedej, čiernej, čiernej s pálením...
Odpovedať
1
4
5
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?