Hrubka zamkovej dlazby

Profilova fotka
Prosim vas, potrebujeme cc 150m2 zamkovej dlazby na dvor pred garaz. budu teda po nej chodit auta, parkovat auta. aka je minimalna hrubka zamkovej dlazby aby nepraskala? Akej hrubky dlazbu ste davali vy? Uvazoval som dat 5 alebo 6 cm. dakujem s
Odpovedať
6 cm pre osobné autá štandardne stačí, ale podklad musí byť dobre zhutnený a zrovnaný...
Odpovedať
Mame 6 cm. Nepraska...
Odpovedať
No na parkovisko sa dava 8 až 10 ja by som dal osobne 8 6ska sa používa na chodníky.
Odpovedať
ahoj. kludne mozes dat aj50mm aj 60 mm ale podkald musis mat velmi dorbe spraveny a dlazbu dobre ulozenu. davat viac ako 60mm pokial tam ti budu stat osobne auta nemusis je to luxus. 80mm sa dava tam dke je aj vyskyt nakladnych aut. len podlozie poriadne zhutnit a spravit poriadne konstruckne vrstvy
Odpovedať
Profilova fotka
60mm je ok za predpokladov vyssie uvadzanych
Odpovedať
pokial to bude polsky smejd tak aj 60mm bude malo. Skus si len tak zo srandy odvazit rovnake vzory od roznych vyrobcov a uvidis rozdiel
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem vsetkym. pojdem cestou slovenskej dlazby a hrubka 6 cm.
Odpovedať
Profilova fotka
@cubicomp poliaci robia dlazbu z keramzitu ?
Odpovedať
Profilova fotka
my máme roky pred garážou aj v garáži klasickú i-čkovú dlažbu hrubú 6 cm. Podklad ani nebol zhutnený žabou, len ucapkaný doskou a v živote nám žiadna dlažba nepraskla (a to bola kupovaná druhá trieda v akcii)
Odpovedať
@majkoj a viem ja?
Odpovedať
Profilova fotka
@cubicomp :) no nenapada ma ina moznost mensej vahy, preto sa pytam.
Odpovedať
@majkoj mnozstvo resp zhutnenie betonu. Ked som drzal v ruke kocku ABW a Chyzbet tak som aj bez vahy citil rozdiel ;-) A to je chyzbet este celkom kvalitna firma...
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?