Cena zámkovej dlažby

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte chcela by som poprosit o info tych ktori maju skusenost aka je cca cena zamkovej dlazby m2 -strkove lozko polozenie dlazba (siva obdlznik) je cena 20 eur za m2 cca alebo mame ratat s vacsou pri celkovej ploche 250m. Dakujem
Odpovedať
1
2
@nicka777 no ved vyssie mas napisane ceny za m2, si to vynasob tvojimi m2 a uvidis, ci to je vela, ci malo ci aku odpoved este cakas? rovnako neviem aku dlazbu davas, dlazba moze byt za 5 aj za 50e za m2 a podobne.
Odpovedať
@nicka777 zena co tam pouzit mozog ? pise ze za robotu cca 11-25 vize 25 * 26m = 625+ moznmo obrubniky nech 1000€ robota. Potopm ako mame vediet aku drahu dlazbu mas? ake mas palisady? ake tereene upravy budu robit? bnevieme nic tak ako hodnotit cenu? Keby si dala apson fotkyu ale proste nic. To je fakt tazke pohnut rozumom, fakt sda necudujem ze tu idioti volia smer a danka.
Odpovedať
@atak77 @sysell metre si dokážem spočítat inteligenti á ;-) dá sa to aj normálnejsie napísať,ok zabudla som napísať že dlažba je za 26€m2 čo vychádza do 700€ plus nejaké obrubníky,ale si myslím,že to je veľa 3000€
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Koľko stojí 1 m2 zamockej dlažby keď mám hotove obrubniky aj podklad.
Odpovedať
nič keď si to aj položíš sám :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Zarovnanie pozemku, vysekanie asi 2m2 betonu, vykop, osadenie obrubnikov, nakup vario dlazby, nakup obrubnikov, dovoz vsetkych materialov, odvoz odpadu - 3 kontajnery, vyrobenie dvoch trativodov na zvod dazdovej vody z rynvy. Komplet cena na kluc ma vysla na 4900E. Pozemok bol vsak v rovine. Plocha cca 110m2.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ahojte, prosím vás, čo hovoríte na priloženú cenovú ponuku (ceny sú vrátane materiálov + práce)? Zámková dlažba bude klasika sivá obdĺžnik 20x10x6 cm... Ďakujem
Odpovedať
@adulienka1985 za pokladku 39e/m2 ? wtf, wtf
Odpovedať
Ked vidim tie cifri tak sa mi az panenky otacaju.Tu clovek aspon vidi kolko usetri ked si to pomaly robi sam.
Odpovedať
To co su za sumy ze 8000euro? :-D :-D ha ha haa.toto je mongolsko
Odpovedať
Článok sa načítava...
@adulienka1985 38 € rozdel na material a pracu. Za pokladku dlazby sa bere tak 12€/m2 vratane pripravy podkladu. Ostatnych 26 €/m2 je asi material. Dlazba dajme tomu 10€/m2. Ostatnych 16€/m2 pocitaju asi na kamenivo a dopravu. Pri hrubke 0,25m tam ide tak 425 kg/m2. Cena kameniva je cca 10 €/tona. Teda na 1m2 to je 4,25 €. Treba pripocitat este dopravu vsetkych hmot. nakladne auto, ktore zoberie 8-10 paliet dlazby si uctuje 2€/km. Spolu cca 94 ton kameniva (pri hrubke 0,25m). To je takych 7 aut. Vzdialenost nepoznam... Obrubniky: za prace sa berie 3-5 € / m, zalezi ci ide o bezny parkovy obrubnik, alebo nejake tazsie obrubniky, nebodaj cestne... Dajme tomu ze obycajne parkove 194 bm x 3 = 582€ za prace. Mnozstvo betonu pri danych beznych metroch moze byt orietnacne 8 m3. t..j 50€x8=400€ beton. Doprava betonu po malych mnozstvach, tipujem tak po 1,5m3. Vzdialenost betonarky x 2 x sadzba cca 1,5€/km (avia a pod.) Nie je to daleko od reality, akurat ta zmiatli tym, ze neurobili podrobny polozkovy rozpocet...
Odpovedať
hlavne sa vyhnite firme javus - lukas zeman... extremne zla skusenost
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@jajanojanko hadam za tie roky to uz bude hotove😉
Odpovedať
@jajanojanko aktivuj si PRO Janko :-)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?