Návrh rozmiestnenia nábytku v študentskej izbe

Zobraz úvodný príspevok
Prosim Vas, bol by niekto ochotny prakticky a vzdusne navrhnut nabytok do izby pre 8 rocne dievca, nic detske, skor na dlhsie obdobie... Rozmer: 340cm x 330 cm. Stol pod okno urcite nie. Pridavam podorys, pripadne mozem poslat fotky ako to mame teraz. Vopred dakujem:)
Odpovedať
@nikaella nie, lebo strasne zabije priestor, uberie z neho...a kam by si ju dala?
Odpovedať
Na tu stenu napravo... mozno zabije opticky priestor ale zas viac ulozneho priestoru a priestoru v izbe celkovo sa neda dosiahnut. Zas ked sa ti to nepaci tak sa ti to nepaci. Kazdy mame ine preferencie.
Odpovedať
@nikaella a potom postel kam? ja som uz vsetko mozne poskusala.....postel pod okno a oproti dveram je blbost
Odpovedať
@nikaella vcera som skusala, ze postel necham ako je, namiesto stolika skrine a stolik oproti dveram, ked sa otvoria
Odpovedať
Som si to musela nakreslit... ale teda moc mi to nepomohlo. Napr my mame skrinu na tej lavej stene. Len to by ti asi vadilo.
Odpovedať
@nikaella oproti dveram? vcera som ich tak skusala s hlbkou 60 cm a vyzeralo to zle, strasne zabraty priestor este aj z okna
Odpovedať
Profilova fotka
Myslim, ze tu idealne riesenie nie je, ze to je len mensie alebo vacsie zlo. Ja by som dal hned skrinu vpravo na tu istu stenu ako su dvere, skoda, ze dvere sa otvaraju takto a nie opacne. Tam by potom nebola taka facka, ze vidiet hned vysoku skrinu. Len bude lepsie ked postel bude blizsie k oknu aby tam bolo svetlo.
Odpovedať
@stanlej a naco je dobre svetlo pri posteli? praveze chcem vytvorit kutik na spanie, nech na nu neplesti slnko🙂 hlavu je najlepsie mat niekde v rohu, nie pri radiatore a okne
Odpovedať
Profilova fotka
@certi Naco? Tak ja napriklad ocenujem, ked rano ma zobudi svetlo, ze netreba budik. Tiez kolkokrat poobede po praci pridem, lahnem do postele a citam knihu, ked mam cas a je mi lepsie svetlo normalne zvonku. Ale tak to je moj pohlad 🙂
Odpovedať
@stanlej a ako sa dostat do skrine, ked o nu bude opreta postel?🙂
Odpovedať
dal by som pod okno stôl na pravú stranu by som dal posteľ a na ľavú stranu skrine.
Odpovedať
@koleman stol pod oknom nechcem, neviem, co na tom vsetci vidite, je to uplne neprakticke...na lavej strane skrine byt nemozu kvoli hlbke
Odpovedať
Článok sa načítava...
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?