Čo dať na stenu na schodisku?

Ahojte. prosim o radu. v dome mame drevenne schody a antikorove zabradlie. Byvame 9 rokov a doteraz som stenu, spinavu od deti pretierala stetcom.. . Nase deti su v pohode, ale obcas tu mame aj 10 dalsich deti... to sa už neda ustrazit. Ked bol dom novy, nechcela som umyvatelnu farbu.... Mate nejaku vychytavku? Dakujem za kazdu radu.
Odpovedať
@cylka este vyckaj casu a potom ked deti budu vacsie tak prefarbi a uz snad ti ju nezababru
Odpovedať
nepomoze ti len malovat alebo sa docasne zmierit s ocapkanou stenou. Alebo raz namalovat umyvatelnou a mas na 10 rokov vystrane
Odpovedať
Umyvatelnu zvazujem az teraz. S vacsimi detmi nemozem ratat, cakala som doteraz. U nas je stale kopec deti a stale sa rodia dalsie :-) .... kamosi, rodina,...
Odpovedať
@cylka obkladačky, lebo sú blbuvzdorné alebo interiérový kamenný obklad, ten nie je až taký príjemný na dotyk...
Odpovedať
Profilova fotka
Tak tam dajte umyvatelnu teraz, nie?
Odpovedať
@cylka moja skusenost s umyvatelnym primalexom fortissimom je len ta najlepsia. Natierala som, lebo povodny nater stihol vnuk oznackovat polovickou jedalnicka. Mam to natrete v kuchyni uz dva roky. Aj na chodbe. Zatial z toho vlhkou mikrovlaknovou handrou zisiel zaschnuty kecup, rozmastena cokolada, vykydnuta muzova fazulova polievka aj cucoriedkovy jogurt, ktory sa nejakym zahadnym sposobom dostal na stenu... Netvrdim, ze fortissimo je najlepsia farba, su aj lepsie a lacnejsie, ale jednoznacne je to genialne. Akurat daj si setsakramentsky pozor pri malovani na to aby si vsetko dokladne pozakryvala, kazdu jednu kvapku zotrela este za mokra. Tie umyvatelne farby su neskutocne pritulne ku kazdemu povrchu a po zaschnuti nejdu dole, len zoskrabat kazdu jedniu kavpicku a niektore kvapocky este stale mam na line. Ja som neverila, ze pojdem kvoli prar clapkancom na okne kupovat skrabku na sklokeramicke sporaky a aj s nou to islo dobre z tuha
Odpovedať
Profilova fotka
Po dvoch týždňoch bývania som bola na prášky z hnusnej, špinavej steny od rúk...stále som chodila s handričkou a štetcom, aj tak vyzerala hrozne, tak som zobrala valček a chcela zamalovat tu špinavú cast,. Výsledok bol katastrofa! Strašne fľaky ostali a prefarbit ju celú sa nedalo lebo tam máme sklenené zábradlie a popod neho by sa to nedalo...Tak sme vzali tapetu, nalepili a od vtedy je svätý pokoj. Sú to cca 2 mesiace a ani jeden krát som ju neutierala. Nič na nej nevidno. Proste je to super. Teraz rozmýšľam nad druhou stranou na schodisku, lebo už tiež vyzerá hrozne, čiže tapeta to istí, už len vybrať...Umyvatelne farby sú tiež fajn akurát že na ňu musíš potom dať zas len umývateľnu, obyčajná nechytí...
Odpovedať
@cylka umývateľná je super riešenie. Šiel by som do toho!
Odpovedať
Podľa mňa nie je riešenie čakať kým odrastú deti, dovtedy to tam nemusí vyzerať hrozne. Takže dajte umývateľnú teraz a hotovo.
Odpovedať
Profilova fotka
@cylka mam umyvatelne farby, nefunguje to.
Odpovedať
U nas mame po celom schodisku a chodbach tatransky obklad velmi prakticke riesenie hlavne pri detoch no u nas to je este po byvalych majiteloch len sa to natrelo.v kuchyni hlavne za stolom mame vodoumyvatelnu farbu.najlepsiu sme mali na byte bola ako guma ta sa krasne umyvala ale aj tie vseliake namiesane farby sa daju v pohode umyvat a aj po dlhsej dobe.
Odpovedať
kúpte si v obchode s nábytkom rám a spravte si koláž z vlastných fotiek.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
@nicicka nemate nahodou foto? Ja tiez hladam, co dat na stenu okolo schodov...u mna je sucastou kuchzne a vyhlad na nu je aj z obyvacky, tak hladam nieco pekne..no zaroven financne v norme....nemame este natianutu ani omietku...momentalne mam v terajsom dome umyvatelnu farbu, no je to velmi slabe....dakujem
Odpovedať
Ja by som dala tapetu
Odpovedať
Profilova fotka
@monikaaa7 mám v mojom albume...vitajte u nás...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?