Kovová konštrukcia na schodisko.

Kto vyrába takéto kovové konštrukcie na schodisko a čo to asi stojí .
Odpovedať
Prave mam vo vyrobe ocelovu konstrukciu na priame interierove schodisko. Skreslil mi to kolega v robote a vyrobi to podla vykresu hocijaky zamocnyk, zvarac alebo firma ktora sa zaobera niecim podobnym a ma zvaraca. Cena v mojom pripade 1300€, inak samozrejme zavisi od mnozstva materialu a konstrukcie.
Odpovedať
@nicearty 1300 eur stojí takáto konštrukcia ?
Odpovedať
@marecek7291 áno v mojom prípade je cena 1300€, mal som ponuku aj za 1500€, rozdiel bol len v nátere základnou farbou. Za tých ušetrených 200€ si to natriem :-) Len materiál stoji cca 500€, potom treba zaplatiť za narezanie a potom zvárača. Tak neviem či sa ti to vidí veľa alebo málo?
Odpovedať
@nicearty máš také schodisko vieš poslať pridať dáke fotky ;)
Odpovedať
@marecek7291 pisal som ze mam vo vyrobe konstrukciu na priame schodisko, kazdu chvilu by malo byt hotove. Ale opakujem je to priame, nie taketo lomene.
Odpovedať
Profilova fotka
Známy zvára a tiež občas vyrábal takéto,fakt to nieje lacné. Pýtal aj viac ako 1300eur. Veľa práce s tým je. Neuvažoval si nad inou variantov schodiska?
Odpovedať
@fasox páčia sa nám takéto ....no uvidíme podľa finančného rozpočtu či sa zmestime :)) ak nie tak budem hľadať iné možnosti...ešte som rozmýšľal betónové a na vrch dať drevio...snáď by to bolo možno čosi lacnejšie..
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?