Renovácia umakartovej kúpeľne

Ahojte, momentálne nemáme financie na prerábku byt. jadra, ale keďže umakartová kúpeľna je škaredá, chcela by som poradiť, čo s ňou? Či natrieť špec. farbou na umakar, alebo oblepiť nejakými ľahšími kachličkami, resp. máte nejaké skúsenosti, tipy, rady? Ďakujem. Už som z toho zúfalá ako to vyzerá. Do umakartového WC asi použijem vliesové tapety. Ďakujem.
Odpovedať
@tslobik najjednoduchsie a najlacnejsie je natriet. Kludne kup primalex fortissimo, do dzzi ako das aj na umakarte. pred natieranim umakart poriadne vyumyvaj a hura na vec. nezlakni sa, prvy nater vyzera ako prirodna katasttrofa, druhy je uz fajn, treti je paradny (ani ho mozno nebude treba). Plne umyvatelna farba, drzi aj na miestach kde sa dostava voda. Kludne aj hajzlik, aj dvere aj vonkajsiu stranu natri. S tapetou je babracka, toto mas za jeden vikend hotove este aj upratat stihnes, len pred tym dokladne pooblepuj a pozakryvaj vsetko co nema byt namalovane a zaprskane, lebo to velmi tazko ide dole. Natierat je lepsie mensim valcekom, kriticke miesta stetcom
Odpovedať
ahoj, ak je pôvodný umakart pevný, dobre na ňom drží presieťkovaný flexi lepidlo, a na to po vytvrdnutí už môžeš bez obáv obkladať .....veľa zdaru!
Odpovedať
@tslobik my sme takéto jadro práve rozbúrali a mali sme na umakarte v kúpelni obkladačky a vo wc len natreté farbou...keď sme tie obkladačky dali dole, tak som bola veľmi rada, že tam boli, ten umakart bol strašný :-S z vonkašej strany to bolo zase natreté na bielo
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?