Cena jadra 2023

Dobrý deň, chcela by som len tak orientačné zistiť koľko aktualne stoji prerobenie jadra v byte. Nemám predstavu žiadnu. Ďakujem
Odpovedať
A ja by som sa pri tejto príležitosti chcel spýtať na cenu bieleho SUV?
Odpovedať
@peter977 26.670,-Eur benzín, automat, 4x4.
Odpovedať
@peter977 si asi robíte miernu srandu zo mňa, chápem. ale ja sa pýtam lebo nemám predstavu. Skôr som čakala nejaké reálne skúsenosti z tohto roku.
Odpovedať
odkedy vediet rusko specialnu operaciu na ukraine tak "jadro" riadne zdrazelo 😎 @zuzkabluzkabluzocka zavolaj si lokalnych fuserov a im poloz tuto otazku, vratane tej kolko im to bude trvat a kedy mozu nastupit ti to pototo 😢
Odpovedať
Ale orientačne od 5 do 50 - tisíc Eur...
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzkabluzkabluzocka neuvadzas ani zakladne parametre (garzonka,1,2,3,4izbak), bratislava-cierna nad tisou atd. ale v zasade 5-50tisic.... Treba zdvihnut telefon a obvolat prerabkarov. Alebo povedz kolko mas rozpocet a podla toho.
Odpovedať
@mgx 3izbak, liptov. Ďakujem za odpoveď, dobrá rada osloviť firmy a zistiť cenu.vdaka.
Odpovedať
@rkorba diki
Odpovedať
@zuzkabluzkabluzocka len prerobenie jadra? Vymurovanie? Čo tam je momentálne? Umakart?
Odpovedať
Profilova fotka
Naposledy, co susedia z vedlahsieho vchodu prerabali v marci, tak cca 9000. Velky 3izb. byt, klasicky panelak 7posch. Levice
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?