Ako prekryť flak v kupelni (sadrokartonovy strop)

Zdravím, sused v byte nado mnou mal "poruchu", a zacalo pretekať k nám do kúpelni. V rohu kupelni vznikol nevelký flak od zatečenia, skor by som povedal, že vyráža pôvodna farba sadrokartóna - zelená. Skúšal som to 2 x napenetrovať, a zatrieť asi 3 x klasickou interierovou farbou, no neuspešne. Chcem Vás požiadať o radu, ako sa zbaviť toho flaku. Cím pretrieť, zatiahnuť atď ?
Odpovedať
kup separacny nater (ma ho kazdy vyrobca interierovych farieb) a potom na to interierovu farbu
Odpovedať
@zita19 Aky je to separacny nater? Myslite penetracny? S tym som natieral 2x. A potom interietovou farbou 3 krat. Stale flak vidno.
Odpovedať
@charles91 separacny, to je ine ako penetrak.Napriklad toto http://www.primalex.sk/products/64-pr...
Odpovedať
Na toto sa mne osvedčila biela syntetická základová farba.Je matná dá sa dobre pretrieť interiérovou farbou.
Odpovedať
@zita19 Vďaka, to počujem prvý krát. @chapar a po zatretí nebude vidno rozdiel / prechod medzi častou zatretou zakladnou farbou a sadrokartónom ?
Odpovedať
Profilova fotka
@charles91 - zastavil by som sa za susedom, nech si to pride opravit. ak do tyzdna-dvoch neopravi, zavolat maliarov, a blocik nechat preplatit.
Odpovedať
@chapar ale na sadros ju dat nemozes
Odpovedať
@mgx Sused je už dlhodobo v zahraničí. A do Vianoc cakať nechcem....
Odpovedať
Má niekto ešte nejaký nápad ?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?