Znacka nadzemneho bazenu

Robili ste si niekto prieskum a viete mi poradit, do ktorej znacky nadzemneho bazena ist? Merimex, Bestway, Intex? Alebo medzi nimi nie je az taky rozdiel? Chcem ramovy, okruhly s priemerom 3,66m. Vdaka!
Odpovedať
Je to jedno kazdy je za 100E a vydrzi mozno par sezon.
Odpovedať
@strelnica To máš jedno, aj ak sú všetky vyrobené v Číne. Ja mám 3 metrový s nafukovacím lemom tretí rok a asi aj posledný. Budúci rok budem musieť kúpiť nový, tento už asi nebude použiteľný. Tie rámové je to isté - ten plast je rovnaký. Akurát majú tie rámy navyše. Takže aj keď ti rám vydrží, guma nie. Minulý rok bola v bazéne malá dierka - našiel som, zalepil. Tento rok mi púšťa už ten lem. Musím každý druhý deň dofukovať.
Odpovedať
@strelnica ja mám podobnú skúsenosť. Nadzemný bazén vydrží tak 3 sezony.. Zainvestoval som do lepšej filtrácie, tie kartušové pribalené ku bazénom nestoja za nič. Takže kupujem bazén bez filtrácie. už som vymenil asi 4 bazény cca za 12 rokov. Počas testovania som zistil, že najpohodlnejší bazén je ten s nafukovacím vencom vo výške 76cm Ten vyšší bol nepohodlný, lebo sa v ňom nedá sedieť, vodu máš vo výške uší.. Tým pádom v ňom stále kľačíš, alebo čupíš, čo vôbec nie je pohodlné.. Vyššie bazény sú tie trubkové, kotré mi vôbec nevyhovujú, lebo trubka tlačí na hlavu, krk a tiež sú vysoké a nedá sa v nich len tak vegetiť. Už kupujem len ten nižší s nafukovacím vencom, kde sedím, voda po plecia a hlavu opertú o makučký veniec. Čo sa týka značiek, mal som všetky a každý vydrží asi 3 roky. Intex bol z hrubšej folie, ako Bestway, ale nevydržal dlhšie, lebo kedže bola tá folia tvrdšia, tak začala skôr praskať na skladoch. Odporúčam filtráciu s active balls fitračnými guličkami.. Predtým som mal pieskovú, ale nevedela tak vyčistiť vodu, ako guličková. Navyše guličky po sezone vyberieš, hodíš do práčky a môžeš ich používať do nekonečna. Ja som našiel, čo nám vyhovuje. Ale každému vyhovuje niečo iné.
Odpovedať
Dakujem za podelenie sa so skusenostami
Odpovedať
Profilova fotka
S velkostou suhlasim ako pise @zicher ale my sme kupili bestway, mame ho asi 3 tyzdne napusteny a ten lem nam fuci na 2 miestach vo zvaroch… za mna nie …
Odpovedať
a hlavne bazen sa kupuje v auguste a nie v aprili/maji. V auguste su najvacsie zlavy, kludne aj 50%
Odpovedať
Profilova fotka
Myslim si, ze co sa tyka samotnej znacky, bude to uplne jedno
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?