Sol bez jodu do virivky

Neviete kde bezne v obchode by sa dala kupit bezjodova sol do virivky? U nas nie je obi, hornbach a pod. Nejaka drogeria alebo zahradkarske potreby by sa u nas nasli, len ci to tam maju neviem. Mozem objednat, ale ja by som to potreboval dnes. Dakujem
Odpovedať
u nas aj normalne v zahradkarskych ju dostat a bez problemu, myslim, ze pokial mate take lepsie, tak budu mat aj taketo veci 😉
Odpovedať
@lucan21 obi hornbach, soľ do Zmakcovaca
Odpovedať
@lucan21 tak sa tam zbehni pozriet. ono to zvacsa aj v zahradkarstvach je bezne dostat
Odpovedať
@lucan21 cestárska soľ,... príp. soľ na posypovanie chodníkov v zime. Bez jódu je tuším aj soľ na prikrmovanie zvere - zvierat.
Odpovedať
Profilova fotka
@petersd len otázne je, či nebude problém niekde v menšom obchode niekde napríklad na dedine ju zohnať.
Odpovedať
Hrozne, nikde u nas akoze v meste ju nemali. Musel som do ineho mesta kde je obi a na prekvapenie ani tam nic. Mountfield o 18tej zatvoreny takze nic. Ostal mi ako posledna zachrana Merkury, tak hadam mi tam poliaci nenamiesali nieco zaujimave. Tak som rad ze som to kupil a necestoval zbytocne. Dakujem vsetkym za rady aj za take ako obi a hornbach. 😁🙂
Odpovedať
heh tak vies je proste sezona a mnoho ludi ma doma ci uz bazen alebo virivku. je fajn sa tak nejak predzasobit, aby v sezone nechybalo, no hlavne, ze si nakoniec zohnal
Odpovedať
@lucan21 Joooj, Poliaci?... Tak to máš tú správnu soľ, neboj sa. Oni asi inú nemajú a cestársku údajne ešte aj do jedlej primiešavali 🙂 🙂 🙂
Odpovedať
@futter10 kupoval so virivku len tento tyzden, takze som neriesil predzasobenie. Ale aspon budem vediet do buducna ako to chodi.
Odpovedať
Vedel by mi niekto poradit ako je to so salinatorom? Je potrebne spustat salinator kazdy den? Lebo moja predstava bola asi taka. Kedze salinator vytvara zo soli chlor, tak som myslel ze ho treba aktivovat iba po nasypani soli, lebo ta sol ktoru som nasypal uz bola prevazne spracovana. Citam nejake diskusie a pisu o dennom spustani salinatora. Tak ako to je? Pripadne ako casyo treba doplnat sol do virivky? Dakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?