Rozpočet na bazén

Zobraz úvodný príspevok
Mam cenovú ponuku na bazén ale zdá sa mi trochu prehnaná hlavne výkop zeminy.
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@slavlev zdravim..je v mojom fotoblogu
Odpovedať
@oli333 Dakujem velmi pekne, je krasny. 👌🏻
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
@oli333 chlorova voda to uz nie preto treba prikupit salinator a mat zravu slanu vodu inak mate krasny bazen
Odpovedať
Profilova fotka
@linda_11 ...niekto si tu mysli, ze slana voda nie je chlorova? Ano, slana voda je prijemnejsia celkovo ale salinator stale produkuje chlor (iny typ, ale je to chlor). https://www.feast.sk/sol-do-bazena/ - Vytiahnem jeden maly odstavec, ak by sa nechcelo citat niekomu vsetko: Solinátor je dômyselné zariadenie na úpravu bazénovej vody. Jeho hlavnou funkciou je rozklad molekúl bazénovej soli a ich transformácia na AKTIVNY CHLOR. Ten pri zachovaní vlastností soli dezinfikuje vodu a odstraňuje nedostatky, ktoré spôsobuje BEZNY CHLOR. Bazénová soľ bez tohoto prístroja síce jemne zmäkčuje pokožku a má preukázateľné antiseptické účinky, vodu v bazéne však nedezinfikuje. V prípade, že nepoužijete solinátor, je potrebné aplikovať adekvátnu dávku dezinfekcie. Soľ totiž sama o sebe dezinfekčné účinky nemá!
Odpovedať
@sidzej ano len nie je chlor ako chlor 😉
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@oli333 ahoj mas prosim ta dalsie fotky z realizcie bazena ? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
dokoncili sme..
Odpovedať
@oli333 krása!!!Koľko vyšlo prekrytie?a kto vám to robil?
Odpovedať
Profilova fotka
@lubeno977 cena nasho krytia bola okolo 7500 eur ale zalezi na velkosti
Odpovedať
@oli333 ďakujem
Odpovedať
@oli333 aky velky mate bazen.
Odpovedať
Profilova fotka
@kubejova rozmery sú 8 krát3,5metra
Odpovedať
Článok sa načítava...
@oli333 krasne to je
Odpovedať
@oli333 velmi pekne... ja som sa bala prilis rovneho krytu, aby sa nevytvarali flaky, takze mame trosku vyssi obluk, ale ten tvoj sa mi velmi paci 🙂
Odpovedať
@oli333 krááásny bazén a top prestrešenie. Je od ALUPO?
Odpovedať
Profilova fotka
@scarllette dakujem ale nie je od Alupo..
Odpovedať
@oli333 dobrý deň, mňa zaujal ten plot za bazénom. Čo ste prosím vás použili?
Odpovedať
@oli333 prosím ťa, vedel/la by si mi odporučiť nejakú dobrú firmu na stavbu krytého záhradného bazéna (murovaný, fólia, vykurovaný) na kľúč? Vďaka.
Odpovedať
@oli333 a od koho ak to nie je tajomstvo 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@dreamhouse povodne je to betonovy plot a na to sme navrtali wpc dosky. daju sa kupit v roznych farbach
Odpovedať
Profilova fotka
@scarllette firma Techcon
Odpovedať
@oli333 dakujem už som ich požiadala aj o cenovú ponuku. Ešte otázočka či ste zatiaľ so zastrešením spokojný a ako dlho máte už zastrešenie?
Odpovedať
Profilova fotka
@scarllette zastresenie mam od zaciatku kupacej sezony, teda asi od aprila a som s nim spokojny.
Odpovedať
@oli333 dakujem pekne 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
@lubeno977 zdravím vás 🙂 prosím vás dali by ste mi kontakt na firmu od ktorej máte bazén ? Ďakujem
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?