Červík v bazéne,, asi nejaké larvi"

Už som s toho na prášky stále chodím okolo toho bazéna. Voda je pekná len neviem prečo tam mam také drobné červíky asi nejaké,, larvi "" malé oranžové.... Bazén mame nadzemny s tou kovovou konštrukciou gumenny a keď zahrabnem medzi tie zlepené spoje sú tam schovaný. Nechápem prečo ich dezinfekcia neznici.... Zeby jej tam dávam malo? Dávam savo tabletky 3v1, je filtrovany síce kartusova filtrácia ale stačí mu to a raz za týždeň vysávam. Poraďte ako sa ich zbaviť.... A objavia sa vždy po daždi
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj my sme mali asi pred 3 týždňami su to vraj larvy komara, bolo ich plný bazén a su neškodné... Poriadne sme ho povysavali sokovo zachlorovali a odvtedy pokoj 🙂
Odpovedať
@circa126 ďakujem 😄 lebo fakt už som mala nervi že sú zase tam. Aj ja som teraz sokovo zachlorovala hádam bude potom pokoj.
Odpovedať
Profilova fotka
@sidelko hej a poriadne povysavat a udržiavať spravnu hladinu chloru a ph 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@sidelko treba poriadne povysavat ako napisala circa a potom udrziavat spravnu hladinu chloru a ph a mala by si mat pokoj od tych potvoriek 😄 😎
Odpovedať
Profilova fotka
@sidelko ani sa ti necudujem, mne by to tiez vadilo, keby mam take larvi v bazene. my sa snazime furt kontrolovat chlor a ph a nastastie sme doposial nic take nemali.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?