Postavili ste dom z tehál HELUZ? Vyhrajte 4000 eur!

  • 29.02.2024

Spoločnosť HELUZ spúšťa nový ročník obľúbenej súťaže Dom roka, v rámci ktorej hľadá najlepšiu realizáciu z tehál HELUZ. Tohtoročnou novinkou je zvýšenie výhry na 4 000 eur, ktorú usporiadateľ automaticky rozdelí medzi investora, čiže stavebníka, a autora projektu. Prihlásiť stavbu môže ktorýkoľvek z nich. Registrácia sú otvorené od 19. februára do 15. apríla 2024.

rodinný dom z tehál Heluz
Zdroj: HELUZ

Súťaž HELUZ Dom roka 2024 je určená pre stavby z tehál HELUZ dokončené medzi 1. januárom 2018 a 15. aprílom 2024. Kvôli účasti je nutné nahrať minimálne tri fotografie a projektovú dokumentáciu. Prihlásiť sa môžu architekti a projektanti, ale tiež investori, pričom sa vyžaduje vzájomný súhlas oboch strán.

Hlavná výhra 4 000 eur pripadá na víťazný dom. HELUZ ju rovnomerne rozdelí medzi investora a autora projektu. Registrácia do súťaže HELUZ Dom roka prebieha prostredníctvom online formulára na oficiálnych stránkach súťaže.

Do hlasovania sa zapojí verejnosť

Po uzávierke registrácií odborná porota vyberie desať finalistov, ktorí postúpia do fázy verejného hlasovania. Finálne projekty budú predstavené na Facebooku a webe spoločnosti HELUZ. Následne verejnosť rozhodne o víťazovi prostredníctvom hlasovacieho formulára. Dom, ktorý získa najviac hlasov, dostane finančnú odmenu vo výške 2 000 eur pre investora a 2 000 eur pre projektanta/architekta. Hlasovanie môžu súťažiaci podporiť zdieľaním a propagáciou na sociálnych sieťach.

Voucher v hodnote 2000 eur odovzdajú výhercom obchodní zástupcovia spoločnosti HELUZ. Súčasťou výhry je natočenie krátkeho videa a profesionálne nafotenie Domu roka 2024. Fotografie budú mať následne obidve strany k dispozícii na voľné použitie.

Podmienky súťaže HELUZ Dom roka 2024

  • Termín registrácie do súťaže: 19. február až 15. apríl
  • Výber poroty: 15. apríl až 28. apríl
  • Zverejnenie finalistov: 29. apríl
  • Ukončenie hlasovania: 13. máj
  • Vyhlásenie víťaza: 16. máj
  • Registrácie sú otvorené pre: stavby z tehál HELUZ postavené od 1. 1. 2018 do 15. 4. 2024
  • Webstránka: heluz.cz
  • Dodatočné informácie: účasť v súťaži nie je spoplatnená, hlasovanie prebieha na webových stránkach spoločnosti HELUZ

PR článok + foto: HELUZ

P.S. – Vedeli ste, že originálne inšpirácie do záhrady, nápady na projekt domu či rady do domácnosti nájdete aj u našich susedov? Navštívte našu českú Modrou střechu.

Diskusie na tému článku