Malo by význam zatepliť stavbu z 500cm Ytongu?

Zobraz úvodný príspevok
Mam novostavbu este bez fasády.Malo by nejaký efekt dat tam este cca 10cm EPS?Alebo skoda penazi a 50cm ytong stací
Odpovedať
1
2
@propik69 ak ukazuje spravne tak 60% je este OK ja mam v kupelni 50% tu mam v strede domu:-D
Odpovedať
Profilova fotka
@propik69 vetraj... vetraj... odvlhčuj....Ytong schne aj 2 roky....60‰ je veľa....
Odpovedať
@quakdafak kurim vodnou podlahovkou, plynom. V interieri cca 23 stupnov. Mal som uz aj 13% vlhkost po vyvetrani v zime. konstantne v zime okolo 40% max. 3ja ludia v domacnosti..
Odpovedať
@lubomird tak neviem kup si zvlhcovac :-D
Odpovedať
@lubomird a to cim merias tu vlhkost? 13% mi nepride ako realne cislo...
Odpovedať
@gashtaan mal som dva rovanke merace. taky typ, aky tu raz jeden uzivatel testoval v labaku a bolo to + - 2%. Bola kosa, vonku mrzlo a svietilo slniecko, riadne som vyvetral a klesla na tu hodnotu, potom sla samozrejeme hned hore.
Odpovedať
Profilova fotka
@lubomird vlhkosť v interiéry v zime môže byť extrémne nízka iba ak priveľa vetráš trebárs rekuperáciou (alebo sa ti niekde vetrá a nevieš o tom :-) -krb, odsávač, netesnosti obecne.....)...a 23°C dnu je tiež dosť...aj to prispieva....
Odpovedať
Kurenie je vodná podlahovka s kondenzacným kotlom a este tam nebývame.Kúri sa na 20.5 Stupna .
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?