Izolacia stropu terasy pri stavbe bungalovu

Dobry den, mame klasicky bungalov kde sucastou prestresenia je aj terasa. Ma nejaky vyznam dat minrelanu vlnu aj nad terasu? Chapem, ze co sa tyka unikov tepla z domu asi nie, mozno skor v ramci velkych horucav ci to nezabrani trochu prenikaniu tepla. Dakujem za odpovede.
Odpovedať
@petojuhos25 a kde ti to má zabrániť prieniku tepla? Na otvorenú terasu? Toto je z kategórie už som videl hada cúvať aj koňa grcať ale zateplovať strechu otvorenej terasy, tak to som ešte nevidel...
Odpovedať
@palo18 Akoze ja som tiez nazoru, ze je to kravina, ale stretol som sa so stavebnikmi co mali takyto nazor. Tak som si chcel len odobrit moj uhol pohladu. Opat sa mi potvrdilo, ze nazori niektorych majstrov nemaju logicke opodstatnenie. Vdaka.
Odpovedať
@petojuhos25 dôležité je ako je prestrešenie terasy spojené s domom. Ja som to zatepľoval lebo strop nad domom aj terasou je spoločný betónový
Odpovedať
@jumt Nijako, je to vaznikovy krov, cize by tam nemal vzniknut ziadny tepelny most. A teda strop bude sadrokartonovy v dome zaveseny priamo na vazniku. Na terase je nabita OSB doska + pojde 3cm polystyren
Odpovedať
@petojuhos25 tak tam nič nepotrebuješ ak prepojíš zateplené stien a stropu na domom
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?