Ake lepidlo na polystyren?

Ahojte, hladam vhodne lepidlo na EPS polystyren s kontaktom na OSB (steny) a lepidlo na Styrodur s kontaktom na asfaltovy pas (sokel). Nasiel som tieto: - Lepidlo DEN BRAVEN THERMO KLEBER pištoľové 750ml - CERESIT CT 84 EXPRESS PLUS - 850 - STYRO 753 PU lepidlo na polystyrén Mate skusenosti? Ktore odporucate? Ide o zateplenie zahradneho domceka. Dakujem
Odpovedať
@matosl thermo kleber WOOD, ROOF....ten wood som pouzival na podhlady, drzi jak hluchy dvere
Odpovedať
Pri tych thermo klebroch je to viacmenej jedno oni su take univerzal na vsetko.
Odpovedať
@matosl osobne som používal styro 753 na lepenie polystyrénov, je to silna pena pri ktorom je dobre občas používať čistič pur peny lebo normálne zalepilo pištoľ
Odpovedať
Profilova fotka
S Tytanom som lepil styrodur na DT ako debnenie na platňu. Plná spokojnosť , bez akýchkoľvek výhrad
Odpovedať
@vladohe mozem pouzit Tytan aj na lepenie XPS na drevo? nie OSB dosky, ale drevo na starom poklope na povalu. Chcem to zatesnit pred zimou, nech nefuci odtial a nejde chlad. dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@miselito S Tytanom môžeš lepiť napr. drevené stupne schodov na betón , parapety a mnoho ďalšieho. Kľudne ho môžeš použiť aj na to.
Odpovedať
Profilova fotka
Tytan, len treba kupit cez web. normalne stavebniny nevedia co za neho pytat 🙂
Odpovedať
oki chalani, vdaka za info. ak sa este mozem spytat, po nalepeni by som to chcel kotvit samorezkami do dreva a tymi kovovymi tercikmi/tanierikmi alebo ako sa to vola. nasiel som nieco taketo, moze to byt? https://www.vasestavebniny.sk/zateplo...
Odpovedať
@matosl na asfalt.pas treba thermokleber roof. Drzi to na jednicku.
Odpovedať
@miselito plastovy oranzovy tanierik a na to vrut do dreva.ja som XPS este aj frezkou upravil aby tanierik nevytrcal kedze xps tazsie stlacis.
Odpovedať
@dent diky moc toto som potreboval vediet
Odpovedať
@dent Ja miesto frezky spravim v xps jamku gumennym kladivom a tiez ok 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
@kejsix len neviem ci sa to kladivom zatlacene miesto trochu casom 'nevrati'
Odpovedať
@dent Nevrati, mam to dobre odskusane.
Odpovedať
@matosl lepil som s DEN BRAVEN THERMO KLEBER aj so STYRO 753 a zostal som pri STYRO 753.
Odpovedať
@tao_tao Vdaka. Tak to skusim s tym STYRO.
Odpovedať
@matosl cez víkend som vyskúšal toto. Už som na nete nejaké fotky videl, ale keď sa človek presvedčí sám, je spokojnejší 😁
Odpovedať
@tao_tao tak to je celkom slusne... Ked na tom stojis, tak je tam namahanie na strih a to uz je pecka, ked to udrzi. Urcite sa niecoho hore drzis, mimo zaberu 😄 😄
Odpovedať
@matosl nie je čoho 😄 Naschvál som to dal tak nízko, aby som moc nepadol, keby sa to odtrhlo.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?