Prestup na plyn do platne

Ahojte, chcel by som poradit, ake vsetky prestupy by som mal mat v platni. Zatial mam prestup na: - elektriku (vlozene chranicky cez zaklad pripadne aj pre niake dalsie kable), - vodu (mam zatial jednu hadicu, rozmyslam, ze pridam este jednu, ak by som v buducnosti riesil napriklad vodu zo studne) - odpad. Dava sa do platne pod zaklad aj prestup na plyn? Myslim napriklad eurogas trubku alebo nieco podobne?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@gizmo16 plyn len cez murivo ako spominal vyššie mcsmekac
Odpovedať
@gizmo16 plyn cez murivo.
Odpovedať
@gizmo16 okrem toho privodu vody, a studne, si daj este jednu hadicu na zahradu.aj ked ju hned nepouzijes ,tak ju aspon zakop do zeme smerom do zahrady. Ked uz planujes mozno studnu-tak jedna hadica na zahradu sa casom hodi. ( ked to bude aktualne tak si to potom v techn.miestnosti iba poprepajas)
Odpovedať
Pre ostatných - pokiaľ by bol dom podpivničený a plyn by stačil iba tam, plastové potrubie skončí 1 meter od domu, prechod na oceľ, a izolovanou (bralenovou) rúrou prejde cez stenu do suterénu. Ináč po (pod) fasáde, kľudne aj medenou rúrou...
Odpovedať
Ďakujem za rady 🙂
Odpovedať
@gizmo16 v pripade ze tahas plyn do ostrovceka tak cez odvetrany kanal je to mozne v betone-deke.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?