Plastová pivnica - aké sú vaše skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. Už som tu založil jednu tému o pivnici, ale tá je o betónovej pivnici, tak som založil túto novú o plastovej pivnici. Od betónovej pivnice som predbežne upustil, lebo ju treba dodatočne zaizolovať proti vode, na manipuláciu s ňou treba žeriav a bolo by potrebné samostatne vyrábať dekel, prípadne vchodové dvere, ak by bola vo svahu. Nakoľko mám plastovú vodomernú šachtu a mám s ňou len dobrú skúsenosť, začal som uvažovať o plastovej pivnici. Vyrábajú sa na Slovensku a na mieru. Zvažujem zakopať do zeme niečo také, ako je na obrázku, ale v rozmere podľa nákresu. Skladala by sa z dvoch častí, jedna pre ovocie a druhá pre zeleninu. Otvory by mali rozmery 70x70cm, aby sa cez ne pohodlne dali vykladať plastové prepravky 60x40x20cm. Bola by umiestnená pod strechou, zakopem ju zrejme pod búdu na náradie, ktorá má na podlahe zámkovú dlažbu, pod ktorou je štrk a hlina. A tým pádom nemusím riešiť uzamykanie otvorov. Myslíte si, že je to dobrý nápad? Prípadne na čo si dať pozor.
Odpovedať
@galo3211 ahoj, problémy s pivnicou nemám, stále plní svoju funkciu
Odpovedať
Profilova fotka
@galo3211 pod platňou domu?....tak to že je to nezmysel ti povrdí najprv statik a potom výrobca tej pivnice.
Odpovedať
@eagleowl prečo máš taký názor , však nebude priamo pod platňou a v tom mieste dá platňa zosilní.
Odpovedať
@jakino ďakujem pekne 😇
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?