Záhradný domček - domček na náradie

Zobraz úvodný príspevok
Poradíte firmu príp. aký typ sa osvedčil? Uvažujeme nad klasika dvere 1 okno, vpredu teraska. Surfujem a surfujem a neviem sa rozhodnúť. :-)
Odpovedať
@galbosko dobre ste spravili. My ich riesime s soi a aj na policii, snad vam isli otvorit aj recenzie ostatnych. Kazdipadne drevo druhej triedy, plesnive, derave, hrubka menej ako pisali, strechu dodali inu a slabo prichytili, peniaze nevratili, uz nedvihaju. Jedna pani uz podala trest oznamenie, potom jej vratili zalohu. Tiez soi dala navrh na odobratie zivn listu. Proste hnus.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Dnes bola na firmu Rimold ,p.Lubomira Duchovica podané trestné oznámenie.10.4 2018 prevzal zálohu a od vtedy nič raz odpovedal na sms-ku že mu máme dať ešte týždeň.to bola jeho jediná komunikácia.neodpoveda na smsky ani na telefonáty.neseriozna firma jednanie nula bodov.zobral zálohu od známeho aj aj ocina a nič.dodnes nemajú záhradné domčeky ani my altánok
Odpovedať
Profilova fotka
@63nika @lubkaadaniel Ahojte, my sme dalsi v poradi co zaplatili zalohu za zahradny domcek firme Rimold dna 9.Maja 2018 a odvtedy s nami nekomunikuju, neodpovedaju na emaily, na telefonaty. Iba nejaku 2xvyhovorku sms ze uz to bude do piatku a potom zase nic tyzden a pod. V emailoch komunikoval za Rimold nejaky Beliansky, konatel je Duchovic.Viete poradit ako postupovat dalej, ti co ste uz s uvedenou podvodnickou firmou mali do cinenia? Dakujem
Odpovedať
Podat trestne oznamenie za podvod. Ako urobili aj ini.
Odpovedať
Dobrý deň Hladám majstra alebo majstrov na zateplený záhradný domček o rozmere 2,5 x 3 m, už na hotovú pivnicu ,kanál a voda bude privedená, realizácia bude v obci Cífer.ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@romansedo Dobrý deň, skúste si popozerať ponuku našich záhradných domčekov :-)
Odpovedať
ja by som potreboval aj zateplenie , viete mi to naceniť 2,5 x 3m
Odpovedať
Dobry den, hladam firmu na zahradny domcek z hlinika. Viete mi niekoho odporucit? Dakujem!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@stanka_i dobry už ho riešia.ja som bola včera na polícii.necakajte a pridajte trestné oznámenie.nam dlží a ďalším dvom peniaze.nenechajte si to
Odpovedať
Profilova fotka
@63nika Nechapem ako toto moze niekto urobit, ze vezme peniaze a dovi dopo. Ze viac sa neozve, ze sa odmlci. Nie je mu hlupo? Bodajby sa vam tie peniaze vratili!
Odpovedať
@matismo to nechápem ani ja.ale dúfam že to skončí v nás prospech.zatial polícia, prokurátor nič,na všetko majú čas tak potom to aj tak vyzerá.
Odpovedať
Profilova fotka
@63nika Uz to je skoro mesiac, odkedy si pisala, nejake zmeny nastali? Nejaky posun??
Odpovedať
Článok sa načítava...
@matismo si predstavte že nič.nikto nič nerieši
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 1 roku
Vie niekto odporucit firmu, co robi kvalitne drevene zahradne domceky za normalne ceny?
Odpovedať
@smatt Čo je podľa teba "normálna cena"? Ak chceš lacnejší, postav si ho sám, ušetríš na cene práce.
Odpovedať
@chrobak7 Napr. 3x2m okolo 1000 Eur + prace (treba mi kopat do svahu). Videl som zahradne domceky za 4000+, to mi uz ako normalna cena nepride. Sam si to neviem spravit, nemam na to cas, nastroje atd.
Odpovedať
@smatt Však v hobbymarketoch majú také domčeky do 1000 €: https://www.hornbach.sk/shop/Dreveny-... https://www.hornbach.sk/shop/Dreveny-... A niekoho na osadenie ti už poradia.
Odpovedať
@chrobak7 Pri tychto domcekoch je cena fajn, ale rozmerovo aj dizajnovo som si to predstavoval trochu inac. Preto hladam skor niekoho, kto robi nieco podobne viac menej na mieru. Cena samozrejme bude o nieco vyssia, ale nie zas dufam o 200%.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Odhliadnuc od vyrobcu a dizajnu, mozno by som venoval pozornost lepsiemu zabezpeceniu takehoto zahradneho domceka. Predsa len v nom ma clovek lahko ukradnutelne veci, ktore maju mozno aj vyssiu hodnotu, ako veci v domacnosti, vid bicykle pre celu rodinu a rozne rucne a elektricke naradie.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Dobrý deň, v našej ponuke je viacero domčekov, ktoré spĺňajú Vaše požiadavky. Na našej stránke www.drevo-domy.eu nájdete aj blog - kde sú rôzne rady a doporučenia pri výberezáhradnej chatky Pekný deň Drevo-domy.eu
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@63nika Ako Vam to nakoniec dopadlo ?
Odpovedať
Mate niekto aktualnu skusenost s Duchovicom? Prispevky su z r 2018 ale robi dalej a postup ten isty Nedviha nekomunikuje Len strohe odpovede Realizacia v nedohladne
Odpovedať
@lanevsky Martin - Dobry deň nam tiež meškali a spravili a sme spokojný
Odpovedať
bencik123 teda p. Duchovic vráťte ľudom zálohy!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň, pre inšpiráciu na záhradné domčeky od nás. https://gardeon.sk/zahradne-domceky/
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?