Záhradná hracia veža z Poľska

Profilova fotka
Ahojte. Prosím vás nemáte niekto skúsenosť z objednanim takejto veže s Poľska? Vraj sú tam veľmi lacné a kvalitou porovnateľné z nasimi. Pôvodne sme chceli spraviť sami, ale rozkreslit plán, všetky rozmery, koľko akých hranolov a dosiek bude treba a následne vyhľadávať najlacnejší materiál nás troska odradzuje. Pomohli by overené stránky, lebo našla som nejaké len či sú spoľahlivé a nebudem čakať dva mesiace, alebo sa tovaru nakoniec nedočkám.. Ďakujem za každú radu. Foto ilustračné.
Odpovedať
@j_ank_a kolko to stoji v polsku?
Odpovedať
Profilova fotka
@wivik napríklad toto na foto 379€ väčšie a vyššie potom kúsok viac. Ale do 600€ sme tam našli také ihriská, čo u nás pod 1500 nejde.
Odpovedať
@j_ank_a dakujem za odpoved. Akurat som riesila nejake cenove ponuky ale bezudrzbovych tak som chcela porovnat cenu. Dost nizka cena, by ma zaujimalo kolko vydrzi lebo to sa na zimu asi nedemontuje.
Odpovedať
Tiez by som chcel kupit nieco taketo a ked som pozeral eshopy, tak bud je vypredane, alebo uz neni vobec v ponuke. Rozmyslal som to aj urobit sam, ved samotne drevo je lacne, len casu malo.
Odpovedať
Profilova fotka
@wivik ake je prosím ťa bezudrzbove? A aké sú ceny? My rátame s tým, že akékoľvek kúpime, ešte aspoň 1-2x budeme pretierat lakom.. Určite sa nedemontuje, ale si vezmi koľko vydrzia na verejnych detských ihriskach a to teda je využívané 1000 nasobne viac, ako len doma, a starane o to tiež asi nieje veľmi.
Odpovedať
Profilova fotka
@originalx áno? Ja som práve našla väčšinu skladom. My sme tiež pôvodne chceli sami, drevo drahé nieje, ale ten čas, čo das do návrhu, preratavania všetkých rozmerov, aké všetky skrutky na to treba, a ak chces aby to vyzeralo, nieje od veci ani nejaká tá pokosova píla a naradicka tomu podobne..máme za sebou svojpomocne záhradný domček, terasové sedenie, ale na toto si nejak zatiaľ neteufame..priliz veľa dielov..😂😂😂
Odpovedať
@j_ank_a tak bezudrzbove su nerezove alebo z tvrdeneho plastu
Odpovedať
Dnes sme objednali deťom toto a za 240€ z guľatiny je to super cena podľa mňa...ani do žiadneho Poľska nemusíme ísť ... https://www.bppshop.sk/detske-ihriska...
Odpovedať
Profilova fotka
@wivik aha. Ďakujem. Tak také ee.. drevo je drevo..i keď nemá doživotnú trvácnosť. 🙂 mne na dom celkovo hliník ani plast takto vo ,,veľkom,, nepasuje.
Odpovedať
Profilova fotka
@palkovci ďakujem, no chceme aj nejaký ,,domček,, 🙂 niečo troska viac.. ale prelistujem stránku, ďakujem aj za to. 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@j_ank_a my mame objednane presne toto iste od jedného pána ktorý sa venuje dreveným vonkajším ihriskám (na e-shope po objednaní zistili že je vypredané a možno budú mat o mesiac, lebo je sezóna....) a cena aj s dovozom, montážou a lakovaním je 480€... Je z okolia Trenčína...
Odpovedať
@j_ank_a No ja som hladal Cubs Adelka a uz neni.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
To z polska je prilis lacne na to aby to bolo dobre ... osobne by som tomu neveril a to drevo akotak poznam. Ked uz tak bacha na hrce a praskliny je tam vysoke riziko zlomenia a placu potom. Vyrobil som podobne len mensie a zo vsetkum som sa pod 500e nedostal nahotovo so vsetkym vcetne nateru... dodnes sluzi na inom dvore 8mi rok. Podotykam ze moje konstrukcne riesenie udrzalo aj dospeleho cloveka v stave stastnej nachmelenej opice 🙂 takze moznonpreto tak vela.
Odpovedať
Profilova fotka
@wolodymyr ja viem, že sa dá spraviť za pekný peniaz aj doma ,,na kolene,, ale nejak sa bojíme do toho pustiť. Navyše, všetko by sme museli momentálne objednávať, keďže všetko zavreté.. máš niekde foto toho tvojho??
Odpovedať
Profilova fotka
@weissrose ktoré také iste? Čo som dala foto ja, či to z guľatiny? Má ten pán nejakú stránku, kontakt? Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@j_ank_a take iste ako na prvej foto. Dám vedieť ako to dopadlo a pridám foto do albumu. Teraz cez víkend má doniesť tu drevenú konštrukciu lebo šmýkačka a húpačky ešte neprišli... A ešte má napadlo že on robí na to aj striešku zo šindľov a nie tu plachtičku čo tam dávajú Poliaci... Toto bol návrh, uvidíme aká bude realita 😅 Nerada by som dávala kontakt vopred keďže ešte som nevidela ako to dopadlo a nerada by som zavádzala ostatných a boli by nespokojní 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@j_ank_a kamarat kupoval z Polska, so smyklavkou, s domcekom, so schodikmi a este medzi smyklavkou a domcekom je taky prechod z drevenych lat urobeny, take ako mostik a dobre ti to vyzera. A ako pises, nebolo to ani drahe. Je to drevene a maju to zatial tri roky a bez akehokolvek problemu
Odpovedať
Profilova fotka
@marcelloo prosím ťa, vedel by si mi zistiť stránku, odkiaľ objednával? Alebo bol v poľsku osobne? A aj aku konkretnu hraciu zostavu kúpil..dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@weissrose to chapem. Som celkom zvedavá na výsledok. Mozes sa mi prosím potom ozvať, ako vám to dopadlo, a prípadne ten kontakt?? Dakujem
Odpovedať
Dobrý deň, môžem vás poprosiť o tú internetovú stránku na tých Poliakov alebo poprípade na toho pána s Trenčína? Aj my chceme také detské ihrisko do záhrady. Ďakujem za informáciu
Odpovedať
Skús pozrieť poľské letáky castorana niečo som tam videl
Odpovedať
@j_ank_a skús pozrieť poľské letáky castorama
Odpovedať
@j_ank_a aj v cechach sú dobré ceny
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?