Snežná fréza HECHT 9556 - máte s ňou skúsenosť?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, nechcem robiť reklamu, ale mam záujem o túto frézu. Má niekto? https://www.hecht.sk/hecht-9556-benzi...
Odpovedať
1
2
@igor758 ..čo tak kúpiť frézu ZIL od armády..a máš vystarané ;-) ...len potom byť kamošom z emirátov ktorý Ťa bude zásobovať benzínom... :-D
Odpovedať
@technik007 je to môj názor a vlastná skúsenosť mne je jedno nech ludia odhadzujú sneh dalej lopatou
Odpovedať
@igor758 :-D :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Profilova fotka
Všetky tieto frézy maju jednu obrovsku chybu a ta je prevodovka ktorá je v predu na tie nože ktoeé nahrnaju sneh ak vám to chytí do frezy kde je v snehu nejaký konar alebo nejaky bordel tak vám v prvom rade odrthne tie skrutky čo su na tie nože ktore su dahe ako svine cca 7 až 10 eur,to sa vám stane za jednu zimu cca 5 krát a 5O eur je v riti a po troch rokoch vám odíte ozubenie prevodovky ktoré volaky čurák naschval urobil z mosadze a stoji cca min 50 eur a viac,začnu sa srať klinove remene a to je priam umenie vymeniť musite rozobrať celu frezu a potom po piatich rokoch ako ju mám ja čo som do nej najebal skoro 750 eur tak na jeden rok odpratavania vám vynde 150 eur tak sa mi vidí že to je dosť vela a už som ju dnes skotroloval znova a dávam jej životnosť dva roky,ako ok motor ide ale tie prevody to je vyjebaný klepec
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?