Snežná fréza HECHT 9556 - máte s ňou skúsenosť?

Ahoj, nechcem robiť reklamu, ale mam záujem o túto frézu. Má niekto? https://www.hecht.sk/hecht-9556-benzi...
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@milos35 kolko toho mas na odpratavanie ?
Odpovedať
Profilova fotka
@majkoj neverim ze sa pytas kua maju tam mrte mrteeee snehu
Odpovedať
@wolodymyr no nejde o výšku snehu ale skôr plochu :-)
Odpovedať
200m2 zhruba. Na vysku mam na dvore meter snehu a 2 kopy nahrnuteho tak 2m. Dcera sa na nich sankuje. :-D
Odpovedať
200m2 zhruba. Na vysku mam na dvore meter snehu a 2 kopy nahrnuteho tak 2m. Dcera sa na nich sankuje. :-D
Odpovedať
Pred tyzdnom a potom prisla dalsia varka pol mwtra.
Odpovedať
@milos35 oco kupil hecht strunovu kosacku. motor ide zle, v servise ho poslali dpc
Odpovedať
Profilova fotka
@milos35 ok, to uz je naozaj aj na 2stupnovu frezu, len tato ma podla mna mensi motor. Ja mam cca 100m2 a kupil som ariens path pro 208 (spratnost, vaha), ta je len jednostupnova, ale ma 208ccm, tento hecht ma dva stupne a 163ccm motor.
Odpovedať
Profilova fotka
@milos35 inak teraz je este "akcia" v mountfielde https://www.mountfield.sk/snehove-fre... . Ariens je sice drahsi, ale....
Odpovedať
@majkoj My máme frezu z Mountfieldu. Ide ako drak, záruka 7 rokov takže nie je čo riešiť. @milos35 Mame plochu cca 450 m2 kde odhrname sneh.
Odpovedať
Profilova fotka
Mám krovinorez Hecht a po roku sa pokazil... Ja by som do toho nesiel... Je to len slabé hobby náradie...
Odpovedať
@milos35 "mam" tu s pasmi, funguje, lieta to v extremne idealnom prioade tak daleko ako pisu, ale samozrejme to je max, grca to zakonite aj ovela blizsie. Ak mas odhrnat cestu, chodnik ok, ak plochu je problem lebo ak ti to nakyda na nejake miesto tak je to ubite a dalej sa to uz tazko odhrna, ak je mokry sneh jento skoro nemozne a vznikne ti tam kopec. Verzia s koliekami bude asi na stake soft odrnanie, aj tie pasy smykaju ked je zle...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@milos35 waw! Aj ja chcem!
Odpovedať
Profilova fotka
@jabadaba ver mi, nechces :)
Odpovedať
Profilova fotka
@majkoj daj argumenty proti ;-) nech sa viaceré schladime :-D.
Odpovedať
Profilova fotka
@jankazb tak neviem, u nas nieje ani zdaleka tolko snehu a lezie mi na nervy to stale pucovat.
Odpovedať
Profilova fotka
@majkoj u nás sa stále drží a to odhadzovanie keď napadol... Drina ako blázon. Dá sa pokiaľ máme silu a zdravie, čo nemusí byť vždy... Ja frezu riešim zatiaľ len v teoretickej rovine ale raz sa naštvem a skočím do Mountfieldu. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@jankazb moment, predpokladam ze "waw! Aj ja chcem!" Sa tykalo mnozstva snehu, nie kupy frezy :), ja sam frezu mam :)
Odpovedať
Profilova fotka
@majkoj ja som to pochopila naopak :-D a viem ze máš frezu a myslela som ze "nechcela by si" si myslel ako skúsenosti s nou ;-)
Odpovedať
@jabadaba ten sneh? Prid si zobrat kolko len chces. Aj kavu a cajik ti uvarim,alebo aj do stamprlika ulejem. :-D
Odpovedať
@igor256 krovinorez mam od nich, som spokojny. Reže s nožom aj cm kroviny.
Odpovedať
@jankazb argumenty... no zacalo to pred silvestrom celkom pekne. Romantika. 15cm, ved to je pohoda, lenze potom to zacalo, co den to 10-15cm. Kazdy den. Po tyzdni prestavala sranda, ked chces autom do dvora, kazdy den poobede odhrnaj. Ta kopa na foto ma dnes vysku uz 2.5m. Neviem kedy sa roztopi... Ano je zima a k nej patri sneh... ale toho je trochu moc. Prezijeme v pohode, len ked sa to zacne topit, tak budu zas problemy. Stastie,ze zem nieje zamrznuta hlboko, ze vela vsiakne kedze bolo velmi sucho. Dufam. :-D ale na druhej strane poriadna zima. Uz som zlomil 3 odhrnace, takze kupujem frezu. Na buduci tyzden zas hlasi snezenie... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@milos35 viem si predstaviť. Tiež mame stále ešte haldy snehu plus lavíny co zo striech popadali a metre odhrnania po dvore. Zatiaľ to berieme ako posilku ;-) aj keď pri poslednom snwzeni som 4x za deň odhrnala a stále to nebolo poznať. A do toho prebehol traktor okolo a urobil metrový mantinel.... Na denník Kysucana si vždy spomeniem :-D
Odpovedať
@milos35 :-D štamprlu a ten sneh - dohodnuté! @majkoj no jasné, že nie frézu, ale snehu kopec sa mi žiada! @jankazb, ja som romantická duša, nie technicky založená. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@jabadaba moja romantika konci keď sa autom nedostanem do dvora a nenájdem chodník k domu :-D
Odpovedať
@jankazb no vidíš, a ja po takom túžim! Viem, že si pofrflem ako chorá vrana, no aj to k tej romantike rátam. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@jabadaba teraz keď máme odhrnute sa mi to paci veľmi. Véd ja mam ešte stále stromček a zimnú výzdobu, ved konečne zima 😁.
Odpovedať
@milos35 ja som to nemyslel tak že Hecht robí zlé veci. Iba konkrétny príklad že bola kosačka nachuja a v servise ho poslali dpc...
Odpovedať
@jankazb Ani sa Ti nečudujem. Ja som síce stromček zlikvidovala dnes, lebo už bol chudák sivej farby, ale čečinu s rolničkami mám ešte stále na okne, aj vo váze spolu s vianočným osvetlením. Stále čakám na ten sneh. Tento rok si vravím, že to nevzdám. :-D Čečinu mám čerstvú, pekne som doplnila, aby sneh mohol prísť.
Odpovedať
ked už pozeráš frézu ta si vyber najsilnejšiu aká je v ponuke . tiež som dávnejšie kúpil podobnú frézu v maunfilde celkom fungovala dobre pokial bol sypký sneh ale pri mokrom a nahádzanom snehu to bolo dosť trápenie. Teraz som kúpil frézu partner najsilnejšej rady a to je už šupa tá nemá problém zo žiadnym snehom ani zamrznutým má aj štartér a uzávierku na kolesá to tiež odporúčam pri kúpe frézy
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?