Kam umiestniť detský nafukovací aquapark?

Zobraz úvodný príspevok
Chceli by sme malemu kupit detsky nafukavaci aquapark a chcem sa spytat kde ste umiestnovali?Manzel tvrdi ze ak dame na travnik tak pod tym zhnije trava.Ale zase na beton to dat nemozem?Ako ste to riesili?Dakujem
Odpovedať
1
2
@dolcegucci myslim, ze ako dlho bude maleho bavit takyto nafukovaci aquapark? mozno jedno leto ;)
Odpovedať
@minko09 ja budem vdacna aj za jedno leto:-)
Odpovedať
@dolcegucci ahoj prosím ťa to čo takáto sranda aquaparková stojí? Pri deťoch je to ťažko. Pre mnohé veci sa rýchlo nadchnú, ale ako rýchlo sa nadchnú tak to z nich aj odpadne. Snáď vášho syna to bude baviť aspon jedno leto ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@dolcegucci tak myslim ze takato sranda je pre deti ako stvorena, len to asi fakt cenovo dost drahe nie? Bude ich to bavit rok, mozno dva ak sa to teda skor nepretrhne
Odpovedať
Profilova fotka
@dolcegucci a to sa teda oplati na jedno leto kupovat taky aquapark? Nie je lepsie pre dieta ho zobrat na kupalisko a bol by aj medzi inymi detmi a mal by urcite z toho vacsi zazitok
Odpovedať
Nebavia ho smyklavky do bazenika a budu ho bavit taketo? lebo to nieje nic ine len smyklavka.
Odpovedať
@natalka13 ja som pisala ze ho nebavia bazeny nie smyklavky. @snehulienka122 chodit denne na spinave kupalisko to nie.Nehovorim,ze sme nikdy neboli ale rozhodne nie cele leto. @simurko mozno rok mozno 3 uvidime... A pre upresnenie,nepytala som sa na nazor ci to bude alebo nebude mojho syna bavit ale na umiestnenie aquaparku :-)
Odpovedať
Radili ti kupit plastovu smyklavku a dat do bazenu a pises ze ste skusali a nebavi ho to. Kolko ma 3roky? uz by si ho v bazene aj plavat mohla naucit, ponatat sa a hned by ho bavil a ak nie nebude ho bavit ani tato blbost.
Odpovedať
@natalka13 vyskusame a uvidime ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dolcegucci prepac teda, nechcel som ta urazit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Môžu tieto nafukovacie bazény pazúrmi predriapať mačky alebo psy?
Odpovedať
Profilova fotka
Ak nechcete zničiť trávu, tak položiť na betón. Určite dať hrubú geotextiliu, aby to neprepichol kamienok. Aby to bolo mäkšie, tak na textiliu polystyren, a ten aj zaizoluje od zeme. A aby sa po tom dobre chodilo a nesmykalo sa, alebo aby betón nepalil na nohy, tak umelý travnaty koberec. My sme to tak poriesili na kamennej terase, kuk fotoblog. Naozaj je to pod nohami makkucke a aj teplejšie
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?