WPC plotové dosky - máte skúsenosti?

Pozdravujem všetkých, má niekto prosím skúsenosť s materiálom Wpc a použil to niekto na plot?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj https://www.modrastrecha.sk/forum/plo...
Odpovedať
@peterhric My máme na plote, môžem ti poslať fotku ak chceš, je to fajn, nemusíš sa o to starať, pekne to vyzerá, nenavlhne ani nič podobné 🙂 Nám to vyhovuje 😉
Odpovedať
@mumoo áno poprosím foto, ďakujem A od akej firmy ste to kupovali?
Odpovedať
@mumoo ahoj, môžem aj ja poprosiť foto? Tiež zvažujeme čo dať.
Odpovedať
@peterhric @ivkaivka9 Už som to dávala do nejakej diskusie, ale teda pridám vám ho sem nech vidíte jak to máme 🙂 Dávali sme Timbermax dosky, majú širokú ponuku farieb, odtieňov, ale mne učarovala práve táto, mne sa veľmi páči štýl starého Anglicka, preto táto kombinácia 🙂
Odpovedať
@mumoo noo.. Vyzerá to zaujímavo
Odpovedať
@peterhric Majú v ponuke aj originál plotové dosky, ktoré si zvládneš namontovať aj sám. My vidíme veľkú výhodu v tom, že stále to dobre vyzerá, že nemusíme sa nejako starať o to, obnovovať lak alebo čo, jak by sme museli pri dreve, takže mne to vyhovuje a majú aj na stránke nejaké fotky jak môže plot vyzerať 🙂
Odpovedať
@mumoo Akú majú stránku?
Odpovedať
@peterhric Názov som ti veď napísala, podľa toho sa dá nájsť 🙂 ale tak posielam ti jaký majú web http://timbermax.sk/ 😄 Dá sa, že buď si kúpiš len dosky a urobíš si to sám alebo ti oni urobia aj montáž, je to na tebe, čo ti bude lepšie, čo ti bude sedieť.
Odpovedať
@peterhric
Odpovedať
@fernando môžem sa prosím opýtať, plánujeme akurát kupovať WPC na bránu a bránicku, ktorej konštrukciu mame vo výrobe...ale našli sme že ponúkajú duté profily ale aj plne, viete mi prosím po dobe používania poradiť ktoré je lepšie si kúpiť? Ktoré sa teda budu menej rozpísať pôsobením počasia. Ďakujem vopred
Odpovedať
Plot mám už dosť dlho.a nezbadal som že by sa niečo s ním robilo vplyvom pocasia
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@monika_sol Toto podľa mňa nemá nejaký vplyv na rozpínanie, teda neviem o tom, že by nejako zásadne tento materiál vplyvom počasia pracoval. Skôr ide o kvalitu ako takú toho drevoplastu.
Odpovedať
@srssen Súhlasím, kvalita je podstatná, my keď sme vyberali tak tiež sme v prvom rade na kvalitu, na výrobu a záruku prizerali, to boli pre nás základné veci 😉
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?