Vianocne osvetlenie okolo strechy

Ahojte, prosim, kde ste kupovsli vianocne led zavesy, ktore sa davaju okolo strechy. Potrebovali by sme cca 60 m, no nikde neviem zohnat dlzku tych cenculov cca okolo 40 cm.pri tejto dlzke 60 m su cencule okolo 60 az 70 cm, co mi pride dlhe.😊 dakujem za vase odpovede. 😊
Odpovedať
@luvl2603predavaju sa bezne aj nadpajacie, mozte kupit napr 4x,15m a pospajat ich. Nase maju 12m, dlzka je od 40 do 60cm.
Odpovedať
Profilova fotka
@luvl2603 Aliexpress .. nízka cena
Odpovedať
nektro.sk ale neviem ci este maju
Odpovedať
@micjak ale az buduce vianoce.
Odpovedať
Tych 60 cm maju vacsina. Ja som chcela tske kratsie tie cencule, cca tych 40 cm. A tske som nikde nevidela. 😊
Odpovedať
@luvl2603 lebo nikdy nie su zarovno(lebo to nevyzera pekne), ale prave tych 40-60cm
Odpovedať
Profilova fotka
@luvl2603 paci sa https://www.cool-ceny.sk/vonkajsi-led...
Odpovedať
Tesco majú teraz 15m za 20ecok
Odpovedať
Profilova fotka
dnes sú už všetky aj s časovačom?
Odpovedať
Ja som kupoval z PL https://sportservice.pl/product-pol-3... 60m dokopy Slovensky shop https://gude.gude.sk/vianocne-osvetle... ale potrebujes 3ks
Odpovedať
@mercedess56 hej, videla som. Ale dlzka najdlhsieho cenculu je 60 cm. A ja potrebujem najdlhsi max 40 cm 😒
Odpovedať
@papulaa tie maju tiez 60 cm najdlhsi cencul. Ked to mate na streche, nie je to prilis dlhe?
Odpovedať
Článok sa načítava...
A keby si tie 60cm skratil na 40cm prehnutim a stiahnutim elektro plastovou stahovackou...
Odpovedať
To sa len zdá, že tých 60cm je veľa. Inak to ukáže, keď je to už na dome a pozažínané.
Odpovedať
@siengo ako tiez by som bol povedal, ze to nie je tak vela. Na tak dlhej ploche to proste ukaze inak ako len takto na zemi ked to mas polozene
Odpovedať
Profilova fotka
suhlas, tiez si myslim ze je to akurat a este ked je to na dome to krajsie ukaze.
Odpovedať
Profilova fotka
Zvlast ak to budu tie dlhe cencule. Tie podla mna ako tak miesto od seba potrebuju. Ine je to pri tychto drobnejsich svetielkach
Odpovedať
Ak chceš vyhorieť tak jednoznačne čo ti radi...aliexpers nizka cena je top.
Odpovedať
Profilova fotka
akoze myslis, ze sa tam nedaju dobre kupit taketo veci?
Odpovedať
Dajú sa aj tam kúpiť fajn veci, len tiež sa netreba ulakomiť na to najlacnejšie a na prvé, na čo človek natrafí. A hlavne čítať hodnotenia a sledovať reálne fotky. U mňa toto najviac zaváži zakaždým pri výbere.
Odpovedať
ja mam taku otazocku. nechavate vianocne svetla na dome celorocne, ci ich zakazdym skladate dolu po sviatkoch?
Odpovedať
@japupi My ich dávame dole potom okolo februára/marca, neni asi podla mna fajn, keď su vonku celoročne, predsa len možu sa rýhclejšie opotrebovať počasím
Odpovedať
my davame tiez dolu ako aj vacsina susedov, co sme takto na ulici. ale najdu sa aj taki, ktori nechavaju nonstop tie svetielka. ale je pravda, ze potom treba brat do uvahy to znehodnotenie. lebo predsa len, ked na to prazi slnko, alebo mrzne, tak nevydrzia vecne.
Odpovedať
Mozte dat aj fotky 🙂 prosim Dakujen
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?