Poznáte firmu Young House?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Uvazujeme nad kupou domu,tu som nasla celkom zaujmave ceny. len neviem ci je to spolahliva firma. ak ma niekto skusenost,budem rada ked napisete sem. dakujem
Odpovedať
1
2
@leonardom bol by si velmi prekvapeny :)
Odpovedať
@pepe30 je to uz v stadiu, ze mozes poskytnut nejake fotky a dojmy? :)
Odpovedať
@jojo85 no momentálne som mimo tak foto nemám teraz keďže mam nový telefón ale už je hotový trvalo to však o dooost dlhšie ako malo
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Dobry den,vie mi niekto napisat skusenosti s touto firmou?
Odpovedať
@monikahviezdoslavov Nám stavali tiež malé nedostatky sú ale už mám skolaudovane
Odpovedať
Ja ešte bemam skolaudované a to uz vyse roka stavaju. Cista katastrofa.
Odpovedať
@petullka23 Ahoj Petullka23 chcem sa opýtať, či máš osobnú skúsenosť s domami Young House.Píšeš, že môžeš odporučiť. Mohla by si mi napísať konkrétnejšie, ak v ňom bývaš? Ďakujem Eliška
Odpovedať
Nuz miruskaberuska je od vtedy neaktivna, cize je dost velka pravdepodobnost, ze ....
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Ja spoloconost Young House, respektive po novom uz len YH, a spolupracu s jej konatelom Ing. Leskovskym absolutne neodporucam. Stavbu na kluc, ktora mala byt hotova koncom novembra, nedotiahli ani do stadia holodomu. Zalohy si vyfakturovali a ked sme ziadali, aby prisli robit, pocuvali sme len vyhovorky preco to nejde. Tento rok uz ani nereagoval na telefonaty, maily, ci odstupenie od zmluvy, ktore sme mu poslali postou, o financnej kompenzacii za nedokoncenu stavbu ani nehovorim.
Odpovedať
Dobry den ,nam stavaju dom uz 10 mesiacov namiesto 4 co maju v zmluve.Komunikacia žiadna.Stavbyveduci s majiteľom len zavádzajú.Ziaden termin z ich strany nebol nikdy dodržaný.Majitel absolútne nereaguje na emaily a telefonáty.som nešťastná nakolko platím hypotéku a podnájom a stale nebývame.Urcite neodporúčam.Nenechajte sa zlákať na nízku cenu lebo aj tak preplatíte.
Odpovedať
@martinam25 Martinka ako ste na tom?evidentne nam začali stavať dom v rovnakom čase.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
ja patrim k tym stastnejsim mne dom urobil a odovzdal sice s oneskorenim 5 mesiacov tak hadam ostatni busete mat rovnake stastie
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
nemám dobrú skusenosť, zaplatili sme zálohu na PD vo výške 400,- Eur a raz sa mi síce ohlasili ale už cca 3roky neodpovedajú ani na mail v prípade záujmu poslem moju jednosmernú nekonecnu komunikaciu.........:-( môj mail : platby@centrum.sk
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Dobry den, firma young house po novom y.h.sro je firma ktora ma za sebou vela podvedenych ludi ,sudne spory a podane trestne oznamenia .V ziadnom pripade nedoporucujem vstupovat s touto firmou resp.s Janom Leskovskym do akehokolvek vztahu..
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Je zaujímavé, že majú v ponuke dom LICIA https://www.younghouse.sk/projekty/ro... , ale pritom je to projekt od polskej firmy ATRIUM studio, projekty domov, dom Ricardo a dokonca aj ich obrazok . https://www.studioatrium.pl/projekty-...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch

Odpoveď na príspevok od vjaja:

S mm sme si ich vybrali, dufam ze koncom februara…
@vjaja Dobrý deň....bola stavba zrealizovaná s touto firmou?
Odpovedať
Má niekto skúsenosť s touto firmou aktuálne? Sú tu staré recenzie, chcem nové...Stavali niekomu dom v súčasnosti?
Odpovedať
Ľudia sú nepoučiteľní! 😏
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?