Nerezova postova schranka

Profilova fotka
Ahojte, potrebujem poradit ... mame v plane konecne po rokoch kupit postovu chranku, mojim filtrom zatial presla iba nasledovna: https://shop.topgarden.sk/postova-sch... ... uvazujem do buducnosti, ci je to dobra volba ,,lestena nerez" ..hmm. Budem rada za kazdy nazor. Dakujem 🙂
Odpovedať
hlavne je asi aby sa vam pacila, neviem ci musi mat schranka nejake specialne vlastnosti. asi jedine aby udrzala postu v suchu v pripade ze prsi a podobne. neviem kde ju budete mat ak niekde pod strechou tak asi v pohode, v pripade, ze ale bude niekde na plote a bude na nu prsat, snezit a podobne tak sa treba asi pripravit na to, ze dlho leskla nebude a uz zalezi len na tom ci vam to vadi alebo nie
Odpovedať
Profilova fotka
@ernesti4 dakujem za nazor, ano bude montovana na stlpiku. Pekny den.
Odpovedať
Len postreh: zvaz taku co ma dole vacsi otvor aby si videla na 1. pohlad ci v nej nieco je alebo nie. V schranke je tma a ked je otvor maly, nevidis dokopy nic. Zbytocne budes behat pozerat... vravi moja skusenost.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. Fiha, ja neporadim, lebo v FR su postove schranky homologovane, musia mat miery min 26x26x34 cm, aby sa do nich zmestili aj standardne balicky, zamok je kompatibilny s klucom od postarov/dodavatelov. Male veci objednane cez internet si najdeme v schranke. Podstatne je nech do nej neprsi, budes na nu dychat a lestit rukavom 😎
Odpovedať
@lenkito10 tak u nás sa viac objednávajú väčšie balíky hlavne pre cenu zásielky, pri lacnom na nete zaplatíš viac za dopravu a vyjde viac ako v kamennom , teraz je výnimka , ked sú obchody zavreté, listové zásielky asi úplne zmiznú , ruší sa mnoho pôšt, takmer všetko sa dá elektronicky
Odpovedať
Za mna asi taka normalne schranke, prsat do nej snad nebude akurat teda to, ze ju bude treba castejsie pretriet pripadne mozno skus pozriet ci nie je nejaky prostriedok, ktory by zabranoval tomu aby na nej zostavali flaky od vody
Odpovedať
@ada456 tiez som ju zvazoval kupit, ale brusenu nerez a v decembri som ju videl za polovicnu cenu. Nakoniec som kupil vacsiu nerezovu znacka Rottner.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?