Máte nejaké bytové obsesie?

Zobraz úvodný príspevok
Celkom ma zaujíma, či som v tom "cákla" sama alebo je to celkom bežný jav. Máte nejaké vecičky v byte/dome, ktoré proste musia byť tak a nie inak, aj ked je to nelogické alebo pre ostatných nepochopiteľné? Napr. ja neviem z akého dôvodu musím mať dolný rok postele aspon 2 cm od steny, inak sa nevyspím. A podobné veci ;-).
Odpovedať
1
5
6
Profilova fotka
no co , kocky, ziadne nove bytove obsesie nemame? toto bola vcelku zabavna tema:)
Odpovedať
Profilova fotka
inak ja mam jednu obsesiu... stale kupujem topanky a stale mam pict, ze si nemam co obut k niecomu :-D :-D ako je to mozne?
Odpovedať
ja mam tiez nejake tie gombiky pri nohach to tiez poznam :-D rano musim vypit cca pol litra kapucina ;-) a vela skreckujem to jest musim mat stale plnu spajzku vsetko musim mat nakupene do zasoby potraviny drogeriu ...akonahle nieco otvorim uz musim kupit dalsie :-D :-D nas by zatvorene obchody prekvapili malokedy :-D
Odpovedať
jaj a este ked spim musim byt prikryta inac nezaspim raz sme boli na cundri zo skoly na "vikend" spalo sa po celej chate kade tade ale ja som nespala cele tie dva dni nedokazala som nobolo sa cim prikrit len uterakom a to mi akosi nestacilo :-D :-D
Odpovedať
No katka to si dobrú dala. Teraz som mojej robil 2 m vysokú skriňu na topánky ešte ani "nevychladla" už je plná a ráno mi povie aby sme šli cez víkend kupovať topánky lebo si nemá čo obuť. :-D
Odpovedať
v tomto som asi trochu divna ja som teniskova a kabelky my stale iba zavadzaju zato vacky mam stale plne :-D
Odpovedať
na to sú dobré hiphopové nohavice. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaj, andula, to presne aj ja.. kupujem kupujem.. minuly tyzden som 2x kupila pekne byvanie, akosi mi uniklo, ze uz ho mam doma :-D :-D Jozef, no... ved vies, ako som ti kazala urobit policky na chodbovej skrini? co myslis, preco? a 3 baby v dome, sodoma gomorda...a dano jedny topanky + tenisky :-D :-D :-D :-D :-D ja mam s tymi zasobami tiez problem, lebo mam maly byt, nemam spajzu, len som si vytvorila taky kumbalik a jednu skrinku v kuchyni...a kolkorat zabudem a vyhadzujem po zaruke.. hanba mi... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si vcera chcela dat tenisky... ved ich neviem najst! prepadli sa mi pod zem.. v tom kumbaliku mam vsetko a je tam toho tolko, ze uz je v tom bordel.. zase.. hanba mi... :-D nemam tenisky :-D
Odpovedať
to ja zvacsa sportovo takze tenisky/botasky nevyhnutnost :-D :-D no tak katrin ty asi ides zvacsa za damu tak ty tenisky nepotrebujes to ja si zase pripadam divne ked som za tu damu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem, ci za damu...ale tenisky si do prace dat nemozem.. :-p :-D ale nosim rifle :)
Odpovedať
ale tusim sme odbocili to nie su uz bytove obsesie ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ked sme pri topankach, ja ich musim mat v skrinke na topanky ulozene podla rocnych obdobi ako ich nosim a podla toho ci su spolocenske alebo sportove ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja to mam takto v skrini... komincek s trickami s kratkym rukavom, s dlhym, do roboty, na doma... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a straaasne hakliva som na kuchynu, vsetko v kuchynskej linke ma presne urcene svoje miesto a beda tomu kto to ulozi inak!!! vziadnom pripade sa napr. nesmie miesat sklo a porcelan, vsetko osobitne vo svojej skrinke :-D taniere musia byt podla velkosti a farby atd... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no.. tak na mojej linke s prac. plochou asi 80 cm a na tom je este odkavpavac, tam by ta to preslo :-D to sa neda... a do par skriniek tiez musim vsetko napchat, ale je fakt , ze nezamasam pomieasane tanieriky napr. dezertne mam dva druhy a neznesiem cih poprehadzovane :-D
Odpovedať
bellada vítaj v klube :-D Katarínka šatník mám presne tak isto...keď konečne prídeš, ukáááážem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale tie kuchynske skrinky mam tak, len teda nemam zvlast na sklo a porcelan, ale musim mat jeden druh pokope... neznesiem pomiesane..
Odpovedať
Vseeetko patri k bytovym obsesiam, co je v byte, to sa pocita :-D. Ja takisto vsetko "skreckujem", mam neuveritelne nutkanie mat aspon 2-3 sampony do zasoby, takisto sprchace... A jogurty.., vzdy musim mat v chladnicke jogurt a pritom ho jem raz za pol roka.. :-.
Odpovedať
Profilova fotka
no.. jogurty to aj u nas... Kika ich jedava,ale obcas to prezeniem, nakupi do zasoby a potom.... :-p no a aj sprchace kupujem dopredu :-D
Odpovedať
1
5
6
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?