Čo sa stalo s mirom113?

Zobraz úvodný príspevok
http://www.modrastrecha.sk/blog/mirom... žiaden album mal tam tu svoju stavbu domu, dokonalé dielo, nikto nikdy lepšie a precíznejšie nestaval bolo to zmazané, či? =-)
Odpovedať
uz ho vidim uz sme kamosi :-D Velke diky, lebo idem stavat na 70% rovnaky dom a nemusim znovu vymyslat koleso :-p
Odpovedať
@rkorba no vidis, este dobre ze som zalozil tuto temu - lebo by X ludi uz jeho album nikdy nevidelo :-D :-D :-D
Odpovedať
@atak77 kriste, ved napisal, ze po lete ho zase spristupni vsetkym :-S
Odpovedať
@atak77 neboj, ja som mu pred dvoma tyzdnami pisal spravu, len bez odpovede, tak som prispel i tu.
Odpovedať
@14054 ukludni sa, ja ten album uz vidim teraz. miro si ma pridal medzi priatelov a citaj od zaciatku tuto temu, pochopis o com je
Odpovedať
@atak77 ale ved ja som kludny, si to precitaj po sebe.. ja neviem co by sa malo zmenit tym, ze to precitam od zaciatku(stalo sa predtym, ako som postol ten skorsi prispevok) Proste robis paniku pre nic za nic, tod vsjo.
Odpovedať
@14054 @atak77 ukludnite sa obaja :-D :-p
Odpovedať
@14054 oki, ja len ze tu pises "kriste" v case ked uz je vsetko vysvetlene adminka ho zavolala, on vysvetlil situaciu, hotovo, vybavene 8-) @salkovic ukludni sa :-D :-D :-D
Odpovedať
@jabadaba skôr som narážal na to, že napr. tá rúra ak je správne položená bude fungovať bezohľadu na to či ju uložíš do ryhy vykopanej bagrom s okusanými stenami, alebo do jamy ktorú ti ešte začistia dvaja roboši aby mala steny ako podľa pravítka. Keby som sa ťa ako zákazníka spýtal, či si to zarovnanie jamy objednáš, v 90% sa na to vykašleš, lebo budeš obracať každé euro. Je iné sa hrať vo svojom voľnom čase na stavbára, tam to robíš zadarmo, podľa vlastných možností a schopností.
Odpovedať
@slavoslav napisal si pravdu ... miro to riesi inak, on ma X rokov na stavbu domu, nema sa kam ponahlat, preto to riesi takto precizne a detailne. Vidim, ze uz stavia viac ako 3 roky, aspon podla fotiek :-) a este ma daleko do dokoncenia, tipujem este rok 8-) a je mu to jedno, ved tam este nemaju siete natahane pokial viem.
Odpovedať
@slavoslav jasne, ja tomu rozumiem, že mne sa takto s tým nikto nevyhrá, ja sa len obávam, pri "pedancii" našich robotníkov, že nadrbú rúry do základov, nehladiac na možné riziko poškodenia....Oveľa kľudnejšie by som spávala, keby si dali záležať. Ale tak, viem, že je to nedosiahnuteľné...len si tak snívam no...
Odpovedať
Profilova fotka
@jabadaba ale je to dosiahnutelne, urob to sama :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ale bez ohladu na cokolvek, je to frajer. Uz len preto, ze si najde cas to odfotit (ja nemam ani ten)
Odpovedať
@majkoj JEDINE svojpomocou dosiahne clovek zelany efekt. nie ako ten moj majsterko co ma prezyvku sevela . betonoval veniec, 2-3cm pretiekol beton a "ved ten omietkar si to obije" - ano, omietkar je charita, on bude opravovat po nom zadarmo. a ked som to chcel opravit, tak vyhovorky "to ti niekto neurobi na milimeter" (2cm im uslo, 1cm na kazdej strane, niekde aj 3cm vydute), a potom hladal chyby na stavbe, absolutne nepodstatne, ze ved aj to je zle. hentou logikou ze dalsi remeselnik opravuje po predoslom... no keby mam smrtelnu a nevyleicitelnu chorobu, na mieste ho zabijem. ale bohuzial, som zivsi ako nikdy predtym, odkedy si vsetko robim SAM.
Odpovedať
@majkoj to je tiež možnosť.
Odpovedať
Mylis sa @rkorba . Mio nepostavil dokonaly dom. Pouzil: - dute betonove tvarnice slabo akumuluju - do polystyrenu nalezu mravce a moze sposobit poziar - kamenna vlna je zdravotne zavadna - svetliky sa nedaju otvorit, umyt vonkajsiu stranu skla ked stojim v dome, rychlo prirodzene vyvetrat a vychladit dom - elektricke panely su neekonomicke
Odpovedať
Ak chces @rkorba , je vela ludi ktori ti poradia lepsie ako mio . Mozno nie na tomto fore. Dalsie nedokonalosti mia - tusim nema poriadny vykurovaci system: rychly, lacny a spolahlivy. Spominal ze kuri cez vzduchotechniku ci co, a nemal vyriesene chladenie - drevena konstrukcia strechy je potencialne poruchova s kratkou zivotnostou - sikma strecha je nebezpecna, tazko postavitelna a opravitelna - chyba mi tam krb, bez neho je to ako byt v cinziaku - neviem ci mal asko sucast projektu schodisko a terasu, nie je to zanedbatelna vec
Odpovedať
Profilova fotka
Tak popcorn spraveny, a idem sledovat co ide nasledovat :-D
Odpovedať
Som nebol v obraze o akom super dome sa tu diskutuje -normalne som cakal nieco v style https://www.google.sk/search?hl=sk&gb... ale asi som sa sekol :-D
Odpovedať
si urobim srandu aj ja Nick Candy https://www.theguardian.com/business/...
Odpovedať
@tigrolev2 - chyba mi tam krb, bez neho je to ako byt v cinziaku - chyba mi tam plaz, bez nej hoci s krbom je to ako byt v cinziaku
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 rokoch
Obnovujem temu. Moj najoblubenejsi album preciznosti uz nie je. Neviete co sa s Mirom stalo?
Odpovedať
Profilova fotka
@epto zrusil sa komplet z netu, zneuzivali sa jeho fotky
Odpovedať
@jblaze velka skoda, ja som sa rad inspiroval a vela som sa naucil z jeho fotiek. SKoda ze som si ich vsetky nestiahol. Ozaj, nema ich niekto offline?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@jblaze tak to je škoda, prídem po pár rokoch, že pozriem, čo ma nové a je to fuč.
Odpovedať
Profilova fotka
@14054 tiez nechapem rpeco zmazal mohol zaheslovat, skoda no
Odpovedať
Profilova fotka
@jblaze tak zoberme fľašku a poďme ho pozrieť🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@lucyy1312 to by bolo lepsie vidiet to nazivo no 🙂 ja chodim sem tam okolo , ale osobne sa nepozname 🙂 no nemyslim ze by bol problem z MS si urcite pameta 🙂 on dokonca poslal svojho kamarata sa pozriet ku mne na dom na podlahu 🙂
Odpovedať
@jblaze tak aspon sa to vyriesilo 😄 koniec dobry, vsetko dobre, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
@jblaze a aká je to lokalita? Ja by som kľudne na kus reči došiel🙂 už som pár ľudí tu z MS doma privítal.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?