Ako hľadáte remeselníkov?

Ahojte,zaujímalo by ma ako hľadáte remeselníkov,podľa našich skúseností je to problém,nemajú čas,rekonštrukcia staršieho domu pre nich nie je zaujímavá,dnes sme sme sa viac-menej nedohodli s poľskou firmou na robenie resp. rekonštrukciu strechy,lebo manžel nesúhlasil s materiálom,ktorý chceli doviezť z Poľska a chcel iný materiál z nášho mesta....Predpokladám,že sa tu nemôžu písať konkrétnosti,ale možno cez IP by sme si mohli poradiť,kde ste našli dobrých robotníkov a odborníkov a ako ich vlastne hľadáte,my dosiaľ spôsobom-ten pozná toho a tamten ďalšieho a dá kontakt. Takže momentálne hľadáme ľudí na rekonštrukciu strechy z Prešova alebo Košíc a okolia,ak by niekto vedel poradiť,ďakujem.
Odpovedať
janinah ja mam vybornych strecharov ale z ba bohuzial.takze asi nepomozem. tiez zhaname letak po znamosti. oni ti poliaci asi chceli zarobit este na materiali okrem prace.
Odpovedať
Skús si cez internet alebo v novinách nájsť remeselníkov vo vašom okolí. My tiež takto hľadáme,lebo staviame dom. Len teraz budú asi väčšinou obsadení.
Odpovedať
http://www.clevi.com/main.php?pg=inde... my zhaname kurenarov v okoli ba je to katastrofa uz som z toho zufala mysleli sem , ze sa budem stahovat koncom septembra ,ale budeme radi ak to bude do konca roka pri tomto stavebnom bume
Odpovedať
janina, nam teraz makaju na streche robotnici, dala by som ti kontakt no maju uz niekoho po nas... a oni robia len po vikendoch takze.. :-|
Odpovedať
cez lokalne periodika, co chodia do schranky, pozriet nielen velke inzeraty ale aj tie riadkove my sme takto mali brusicov parkiet a vodara ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?