Koľko stoja hrnce na indukciu?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, prave sa zaoberame riesenim kuchyne. Cim dalej tym viac rozmyslam nad indukciou. Viem ze je potrebny iny riad na indukciu, ale nemam chut dat 1500 - 2000,- eur na nove hrnce. Mate nieco s cim ste spokojni, v com sa dobre vari a co nestoji majland?? A co staci ku zakladnej vybave aby som mohla navarit napr. nedelny obed?? dik za kazdu radu.
Odpovedať
Mne takto vyzeraju hrnce ked sa moj chlap rozhodne, ze staci po vyvareni cestovin vyplachnut teplou vodou, (vsak su ciste :-p ) nechat odkvapkat. Ked sa hrniec dostane do umyvacky, alebo sa mu dopraje kvapka saponatu tak su zas ako nove. Ale mne toto pride ako tvrda voda, lebo to nie je len na dne, jasne je vidiet iny povrch aj na stenach, presne pokial siahala vodna hladina
Odpovedať
@fedor16 ahojcek citron som nevyskusala ale pisala som vyrobcovi. Hrnce mam vycistit s Atou.Nooooo skoda ze po umyvacke sa flaky objavia znova.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
My sme sa tiež rozhodli pre novú indukciu a museli sme vymeniť všetky hrnce ,nakoľko staré nám nefungovali. Dlho sme hľadali a aj na odporúčanie známých sme si vybrali Sadu hrncov Manhattan http://www.berghoff.sk/Hrnce Možem povedať že sme veľmi spokojní a slúžia veľmi dobre. Odporúčam
Odpovedať
Profilova fotka
Najlepšie sú staré komunistické, tie nám fungujú všetky.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@linka2002 prepáč písala som ti internú poštu a teraz pozerám že je tu tvoja odpoved aj z predošlého roka...
Odpovedať
ak chceš kvalitne hrnce vhodné na indukciu, k tomunejaku panvičku, tak okolo 1000euto to stat bude. Ale bude to investicia na niekolko rokov dopredu, takže sa to vyplati
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som mala Tescoma hrnce 15 rokov. Musela som ich dať mamine. Tiež neboli na indukciu. Ale kúpila som tieto a som spokojná. https://www.mall.sk/sady-riadu/tefal-... Panvice nám pasli na indukciu, tak tie som neriešila.
Odpovedať
ak hrnce dobre udržujeme, možu vydržat aj niekolko rokov. Ide aj o to, ako často ich použivame a ako sa umyvaju. Samozrejme aj hrnce za 50euro vydržia niekolko rokov
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?