Majiteľ obecného ihriska

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Dobrý deň. Chcem Vás poprosiť o radu, síce neviem či to sem patrí, ale skúsim 🙂 Moja mama sa stala vlastníčkou pozemku, ktorý slúži v nemenovanej obci ako "futbalové ihrisko". Žiaden nájom za využívanie jej nebol platený dokonca keď boli za starostom obce, osopil sa na nich, že im ani nič nezaplatí, ani teraz ani v budúcnosti, že aj tak futbal v ich obci je o ničom, ale že dúfa že ho nedajú poorať. Lenže situácie je aká je a každé euro je dobré, a keďže moji rodičia peňazí naviac nemajú chceli by s tým niečo urobiť, ale keďže sa v tom nevyznáme nevieme sa pohnúť. Dozvedeli sme sa len toľko, že máme obci nejakým spôsobom oznámiť, že by sme to chceli predať, ale keďže s dotyčným pánom starostom niet reči, nevieme na koho by sme sa mali obrátiť. Neviete mi prosím niekto poradiť čo a ako robiť ďalej? Mama by chcela ak by to bolo možné, urobiť to nejak tak aby z toho bol stavebný pozemok lebo obec je pekná, blízko mesta a ihrisko je v podstate v strede obce, a myslím že sú k nemu potiahnuté aj voda a elektrina keďže na ňom stojí osvetlená tribúna. Ďakujem veľmi pekne za každú odpoveď
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@daralbajda Práve naopak, nikto nás tam nepozná, teda až na 2rodiny z obce ktoré na pána starostu tiež nemajú pekného slova, pretože takým štýlom rozpráva vraj s každým...vekovo sa mýlite...Má len čosi po 40 😄 ...ale máme tam ešte jeden pozemok ktorý tiež nie je boh vie ako vysporiadaný takže nechceme naštrbiť vzťahy a zároveň aj my sme z obce ale v našej ako píšete sa vychádza ľuďom v ústrety a nie naopak. Ale samozrejme, musíme to už dať nejak dokopy 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@janetbla Veľmi pekne ďakujem.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
@janetbla chcem sa spýtať na spôsob vysporiadania t.j Čo treba urobiť v prípade, že sa angažuje obec?
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?