Ako odstrániť čierne chrobáky v dome?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte prosím poraďte.Mamina kupila starší prerobený dom a v spálni a vedľa v izbe sú také čierne chrobáky v stavanej skrine a idú z podlahy.foto priložím. Myslíte si že je najlepšie riešenie zavolať deratizera alebo čo používať aby zmizli? Ďakujem pekne 😊
Odpovedať
1
2
@ingrid1810 ďakujem krásne za odpoveď treba nejaký postrek alebo sa spýtať deratizéra ?
Odpovedať
@fannka my sme skúšali nejaké postreky, ale nepomáhalo..., kúpili sme také lepkavé pásiky na mole a keď sa začnú chrobáky objavovať dáme do každej miestnosti - nalepia sa na ne, to je zatiaľ najučinnejšie... :-(
Odpovedať
ak máte v dome krb a pri ňom drevo, skúste to drevo dať na týždeň mimo interiéru, či to nie je z neho. Toto bol môj prípad.
Odpovedať
@ingrid1810 ďakujem :-)
Odpovedať
@spee16dee máme krb ale pelety používame sem tam drevo ale na terase máme drevo
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ahojte, prosím ak máte skúsenosti a viete ako sa zbavit hmyzu. Máme takéto malé čierne chrobáky v spálni v stavanej skrini. Už som opakovane všetko pozrela, dezinfikovala a na ďalší deň ich zase vyliezli zopár.
Odpovedať
@szm skontroluj sklad ryže, múky a cestovín (príp. obilia)
Odpovedať
@szm zrniar ryzovy
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@bubibucka https://www.dombezskodcov.sk/zrniar-c...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Tiež mame mini chrobáčikov v dome aj vonku na dome..neviete poradiť čo s nimi a prečo vlastne sú?? Novostavba
Odpovedať
Pridávam foto
Odpovedať
Článok sa načítava...
Nie su to take chrobaky, co aj stipu? Alebo hryzu?
Odpovedať
@karmenocka ako sa ti podarilo zbavit sa ich?
Odpovedať
@slavvo nastriekala som v dome biolit na lietajuci hmzy a vsetko zastvorila a sla prec,nakolko este nebyvame dalo sa..na dalsi den som ich povysavala,boli uz mrtve...klop klop od vtedy mame pokoj
Odpovedať
a vonku som aj na ramy okna strekla tak neviem ci pomohlo to alebo uz len u nas nechceli byt
Odpovedať
@karmenocka tak dobre, ze pomohlo taketo jednoduche riesenie. len nech to tak aj zostane, ze uz budes mat od nich pokoj.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Aj u nás sa objavovali, liezli po stene. Napokon som zistila, že vyliezali z krabice, v ktorej sme mali odložené obilie - ovos. Tak to pôjde, žiaľ, komplet do kontajnera. 😉
Odpovedať
@lota123 a prečo do kontajnera? ovos sa môže zasiať pokiaľ ho všetok nepožerú a k čomu využívaš ovsené obilie? na ovsenú kašu?niekedy sa pestoval pre kone a pivo i dnes
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch

Odpoveď na príspevok od bubibucka:

Ďakujem za názory Pridávam ešte foto
@bubibucka dobrý deň, prosím vás podarilo sa vám ich zbaviť bez deratizátora?
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?